Jump to content
Dogomania

GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marta-m

Recommended Posts

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam do Was następującą sprawę jako Moderator Sznaucerów. Juz bardzo

wiele razy zwracałam uwagę na temat pisania postów niezwiązanych ze zdjęciami, ale nadal się do tego nie stosujecie... Więc po raz kolejny chcę Was uświadomić: To jest GALERIA i powinny tutaj znajdowac sie jedynie posty ze zdjęciami i ewentualnie komenatarze! Nie na darmo powstał topic "Sznauceromaniacy", żebyście mogli sobie TAM pisać wszystkie inne sprawy a także kierowac pytania! Pomyślcie sobie... Ktoś wchodzi, bo chce pooglądać sznaucery, wchodzi w Galerię i co widzi? że 75% postów to czysty TEXT często nie mający nic wsplnego z komenatarzami do zdjęć. Postawcie się w takiej sytuacji. Niektórzy z nas także chcieliby pooglądć zdjęcia naszych piesków i TYLKO zdjęcia, a trzeba przebijac sie przez kilkadziesiąt stron samych postów!

I w tym miejscu jako Mod chciałam zakomunikowac, że będę po prostu usówać posty niezwiązane ze zdjęciami od teraz (co już zaczęłam robić).

Druga sprawa to Ogłoszenia. W regulaminie wyraźnie jest podkreślone, że nie można umieszczać ŻADNYCH ogłoszeń o sprzedaży zwierząt! Forum o psach to nie jest tablica ogłoszeń! Jeśi chcecie pochwailić się własną stronką to umieśćcie ją w linkowni. Jeśli ktoś będzie chciał to zajrzy i ewentualnie tam odnajdzie informacje na temat szczeniaków. Te zasady dotyczą WSZYSTKICH.

To tyle jak na razie chciałam Wam napisać.

Z poważaniem. Wasza Mod

Link to comment
Share on other sites

Żeby rozładowac ta nerwową atmosferę... Dodaję kilka zdjeć mojej pociechy i nie tylko :D

Ale fajnie sie wyciągnęła :D

_337380_n.jpg

zdjęcie wycięte, bo faktycznie nie jest to SZNAUCER

Odpoczywa w trawce ;)

_337382_n.jpg

Z badylami :D

_337386_n.jpg

Jeśli mam być dokładnia, wiewiór to tez nie sznaucer, więc tez usówam.

Gal na posłanku, na podusi w kotki obowiązkowo i pod kocykiem w lewka ;)

_337391_n.jpg

Z mr.Osso (mój facet od matmy i fizy z gimnazjum :D)

_337376_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

A ja narazie nie mam nowych zdjęć Deniska (coś po fryzjerze zrobię, a może wczesniej), ale postanowiłam wstawić rodziców i dziadka Deniska bo to też sznaucerki a chyba jescze ich nie widzieliście.

dziadek Ring Leader of Moldau:

_337454_n.jpg

tata Axel Matiz Jek:

_337464_n.jpg

_337465_n.jpg

_337467_n.jpg

mama Dora Ładny Dzień:

_337469_n.jpg

_337470_n.jpg

_337472_n.jpg

_337474_n.jpg

Nie wiem, ale wg mnie chyba widać różnice między tyrmowanym dziadkiem a strzyżonymi rodzicami no nie? ale dla mnie i ta wszyscy są piękni:)

Ps. Justa super zdjęcia i podziwiam Cię za zdjęcie wiewiórki:)

Link to comment
Share on other sites

Znowu było małe cięcie, ale powód podawała już wczoraj, to że niektórzy nie zrozumieli to już nie moja wina. Robie to co do mnie należy.

I tak jak mówi regulamin:

"3. Moderator nie ma obowiązku: wdawać się w dyskusje na temat podjętych decyzji. " Więc nie mam zamiaru tego robić i sie tłumaczyć.

Mod

Link to comment
Share on other sites

witajcie Justa super zjdęcia Galci (i oczywiście Twoje:). Fajnie stoi tylko "nałogowo" wystawia jedną tylnią nóżkę do tyłu...a to pierwsze zdjecie jest starsze czy też nowe? bo na tym w domku wydaje mi sie szczuplejsza niż na tych poniższych:) A co do figurki Gali to bardzo mi się podoba szczególnie jej ogonek, ale dalej będę się upierać przy swoim, że ma ciut za dużo tłuszczyku przy kościach...

Link to comment
Share on other sites

OOOOOO Ale śliczny Reksio ! ! ! :angel:

hmmmmmmm i Justa z Galcią :angel:

Super foty :wink:

A ja powstawiam kilka z wystawy we Wrocławiu :lol:

Białaski :wink:

100_1531.jpg

100_1532.jpg

100_1535.jpg

100_1602.jpg

100_1605.jpg

100_1607.jpg

100_1608.jpg

No w sumie to dużo zdjęć sznaucerków to nie mam bo jak chciałam jakieś zrobić to zawsze ktoś mi zasłaniał :-? Albo zaczą czesać psiaka, albo właśnie psiak odwracał się pupką :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj napłynęło dużo fajnych zdjęc :angel:

Reksio jest suuuper...

Pasavera dziękuje za zdjęcia z wystawy...

Justa bardzo mi sie podoba to wasze wspólne zdjęcie....razem wyszłyście wspaniale.

A i jeszcze jedno: Ediemu ogonek przekrzywia się w tą samą strone :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

WOW znowu nie dostawałam powiadomień a tu tyyle nowości :angel: :angel: :angel:

Justa Galucha śliczna i Wasza wspólna fota - ekstra :wink: Luny bym nigdy bez smyczy tak nie ustawiła :lol:

Reksio słodki - było już kilka fotek jego, ale teraz nadrobiłaś :wink: są fajowe - zwłaszcza te ostatnie :P

Pasavera :D ale Ci zazdroszczę tego widoku na żywo :angel: ja wolę sznaucerki jak mają brodę zaczesaną normalnie na dół a nie tak do przodu jak robią na wystawach :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...