Jump to content
Dogomania

Dziwny problem


pankacper

Recommended Posts

Znajomy poprosił mnie o pomoc, ale ja nie wiem jak mogę go wesprzeć jego 2 letnia onka nie chcę aportować na obcym terenie. Na działce wszystko jest ok przynosi aport ale na spacerku podbiega do aportu ale nie podnosi go tylko idzie dalej tak jak by za innym zapachem

Link to comment
Share on other sites

Miałam tak jakiś czas temu z Hexą. Według jej mniemania spacer był po to żeby wąchać i zwiedzać, a własne podwórko żeby aportować. Ograniczyłam jej wąchanie, jak tylko widziałam zanik zainteresowania zabawkami to odrazu szłyśmy z łąki. Była nam potrzebna na początku linka, później tylko jak widziałam, że następuje rozkojarzenie zapachami. Teraz mogę powiedzieć, że mamy udane spacery z 'piłeczkowaniem', a jak chce połazić i sobie powąchać to jej czasem pozwolę, ale tylko na lince żeby mi numeru jakiegoś nie wycięła jak ja stracę koncentrację :roll: (wczoraj niestety się zagapiłam i miałam przymusowe pranie psa :mad:).

Link to comment
Share on other sites

Pankacper, ja mam podobny problem z kolegą!
Jak do niego wpadam do domu, albo on do mnie to gramy w szachy i on chętnie gra! Sam się naprasza!
Ale jak pójdziemy do kina, to jak wyciągam szachy i chcę go namówić na grę, to patrzy na mnie dziwnie i nie chce grać ...
Dziwak! :evil_lol:
:diabloti:

Update:
Warto w tytule bardziej opisać, czego dotyczy problem.
Wieksza szansa, ze ktoś zajrzy i pomoże.
Tytuł edytuje się edytując pierwszy post w temacie wchodzac w edycję zaawansowaną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...