Jump to content
Dogomania

Imię dla yorkshire terriera (suczka)


ania74

Recommended Posts

[quote name='LakusiowaPani']Sorki! ale jestem przerażona tym w jaki sposób co niektórzy tutaj odpisują innym.:mad: Padło pytanie: Jak dac na imie suni????? Uwazam ze pytanie jest jasne i oczywiste. Ja miałam pomysł na kilka imion i podałam je w nadzieji ze spodobają sie osobie która prosiła o pomoc. Niestety cała reszta wypowiedzi nijak sie miała do pytania!!!!!(no moze z małymi złosliwymi wyjątkami). Jezeli nie masz pomysłu na imie to nie pisz. Jest wiele innych tematów co do których na pewno wielu z was ma duuuużo do powiedzenia i na temat. :diabloti:Prosze zrozumcie;)[/quote]
Zgadzam się w 100%;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania74']O co wam chodzi? Co wy tacy podejrzliwi jesteście? Mam yorka którego dostałam od siostry ,ale dostałam go nie jako szczenie tylko jako dorosłą sunie. A teraz moja córa chce mieć maltańczyka. To takie trudne do pojęcia?[/quote]
Dla mnie nie ale dla innych widzę,że tak:roll:Dziwią mnie wasze złośliwe uwagi i podejrzenia.Niedługo zostaną tylko ci stali użytkownicy:roll:Moim zdaniem należy ludziom wyjaśniać pewne rzeczy a nie od razu "napadać".:roll: Najlepiej by było jakbyście odpowiadali zgodnie z zadanym pytaniem:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...