Jump to content
Dogomania

Imię dla yorkshire terriera (suczka)


ania74

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania74']to nie jest piesek z hodowli tylko mi sie sunia oszczeniła[/quote] Ja też się chyba trochę gubię... :roll: To jak to jest? Na innym wątku zastanawiasz się czy Maltańczyk będzie odpowiednim pieskiem dla 12-letniej córki. Potem pytasz czy może jednak York nie będzie lepszy. Ba! Nawet pytasz czym takiego Yorkowego szczeniora się karmi, a teraz piszesz, że suczka (nierodowodowa :angryy:) Ci się oszczeniła i szukasz imienia dla malucha. Nie wiem czy to ja taka ciemna czy to Ty coś się gubisz w zeznaniach? :razz:

A wracając do tematu przewodniego: [quote name='ania74'] A co myślicie o channel czyt: szanel ?[/quote] to moim zdaniem jet to imię hmmmm... jak by to ładnie określić... stylowe (czyt. ciut pretensjonalne), ale do Yorka może faktycznie pasuje a poza tym o gustach się przecież nie dyskutuje ;)

Link to comment
Share on other sites

krętacz ktory chcial maltanczyka potem yorka a teraz sam ma yorka (kundelka sie znaczy) o czym wczesniej nie wspominal, nawet nie bylo mowy o jakeisjs ciazy.
i co? wiadomo co z takiego psa wyrosnie przy takich wlascicielach...
kolejna mala zastraszona "chanelka " co to na raczkach na spacerki wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek1208']
kolejna mala zastraszona "chanelka " co to na raczkach na spacerki wychodzi...[/quote]

Przynajmnaiej do czasu, kiedy właścicielka się nią nie znudzi ( albo dopóki yorki nie wyjdą z mody) i już wtedy Szalet zamieszka w schronie :roll:

A możer to taka sprytna reklama miała być? :hmmmm: Spytać czy maltany dobre dla dzieci, licząc, że ludzie zaoferują yorka, albo jeszcze lepiej powiedzą, że właśnie szukają yorka dla dziecka i wtedy BAM - zaproponować ( za odpowiednią cenę) te kundelki od jej suni...
To tylko moje cyniczne przypuszczenia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...