Jump to content
Dogomania

Wels 3 x CACIB


Tecia

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A w mojej rasie statystyka wygląda tak: 11 - 8 - 6 zgłoszonych basków. Ciekawe, czy tak zostanie do końca...?

pzdr.[/quote]

farciara;) ja mam w klasie 4 suki do zobaczenia na wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']U mnie się wrównało. Każdego dnia mam 11-11-11 ogólnie zgłoszonych. W klasach rozkład taki sam na wszystkie 3 dni.
zobaczymy, co to nam z tego wyjdzie.:lol:

Pzdr.[/quote]

Rude skromnie, liczylam na mocniejsza stawke ale plakac nie bede:)
moje psiaki maja w klasie
młody 1-2-2
a uzytek 3-3-2
teraz musimy naladowac akumulatory i bedziemy walczyc:)

Link to comment
Share on other sites

a mi już i Bodka przyjeli na wszytskei trzy tylko jest problem bo koleżance z która mam jechac ani jednego spaniela nie przyjeli i teraz pisałam mila po niemiecku może mi odpiszą bo po angielsku jak pisze ona to już nie chcą:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Akumulatorki psiowe i te do aparatu, tak?:lol:

pzdr.[/quote]

hihihi, psiowe, moje wlasne no i do aparatu rzecz jasna, choc te ostatnie to pewnie jak zawsze jak jade sama beda nie wykorzytsane:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']a mi już i Bodka przyjeli na wszytskei trzy tylko jest problem bo koleżance z która mam jechac ani jednego spaniela nie przyjeli i teraz pisałam mila po niemiecku może mi odpiszą bo po angielsku jak pisze ona to już nie chcą:shake:[/quote]
zadzwoncie do nich !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']hihihi, psiowe, moje wlasne no i do aparatu rzecz jasna, choc te ostatnie to pewnie jak zawsze jak jade sama beda nie wykorzytsane:([/quote]

To może się zgadamy i wzajemnie sobie porobimy bo ja mam dokładnie ten sam problem , nie ma kto robić zdjęć .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']To może się zgadamy i wzajemnie sobie porobimy bo ja mam dokładnie ten sam problem , nie ma kto robić zdjęć .[/quote]

Nie ma sprawy ja aparat będe mieć na 100%, oby tylko nasze ringi nie byly za daleko i godziny sedziowania sie nei pokryly:)
Ja jade z dziewczyną od PON-ow wiec tez bede z nia na ten temat gadac wiec moze sie jakos uda te fotki porobic:)
Kurcze ile razy wracam z zagranicy to z regoly bez fotek:((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Ja tez nie mam potwierdzenia.Pisze do nich dwa razy w tygodniu i nic:placz:Zadzwonic nie moge bo nie znam jezyka:placz:[/quote]
a elektroniczne potwierdzenie, w tej ich bazie ? Nie działa ?
Jeśli tak, mogę do nich zadzwonić. Potrzebuje tylko dane psiaków, no i Twoje..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...