Jump to content
Dogomania

Wels 3 x CACIB


Tecia

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

My również wybieramy się do Wels na wszystkie trzy wystawy.Mamy w aucie wolne miejsce dla 1 osoby z 1 lub 2 małymi psami (wielkości Cairn Terriera,West Highlanda lub podobnej).Osobę zainteresowaną wyjazdem możemy zabrać z Lublina lub okolic bądź gdzieś na trasie,do uzgodnienia.Proszę o kontakt mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel.665 226 221

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Figaro jest prawie maly, troszkę ponad 90 cm w kłębie;)[/quote]
Hahaha... niestety, i tak za mało miejsca dla niego:lol:

[quote name='Błyskotka']Czy w Austrii wymagają chip dla psa czy wystarczy paszport ?[/quote]
Paszport koniecznie z ważną wścieklizną. A chipa lub tatuażu nikt tam nie sprawdza. Ale zawsze taka sytuacja może nastąpić...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Ja juz mam potwierdzenia. Czy Ktoś z Was tez juz dostał?

No i mamy miejsce w busie na wszystkie 3 wystawy dla osoby ze średnim psem. A może nawet z dużym, ale to wyjasni się na dniach...

Sprawdzaliscie Wasze statystyki?

Pzdr.[/quote]

Czyżby pojawiły się już jakieś statystyki??
Nic nie widzę, zgłaszalam co prawda w 2 terminie ale jeszcze nie mam potwierdzenia:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Statystyki sa już od dawna.
Jak tylko otworzysz stronę główną OKV, to zejdź na dół i tam masz statystyki na 3 dni. Nie wchodź na stronę wystaw.

pzdr.[/quote]

Dzieki wielkie ja jak kon dorozkarski wchodzilam zawsze na strone wystaw a tam nic:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Oczywiście, statystyki tradycyjnie się zmieniały po zakończeniu nawet dodatkowego terminu zgłoszeń... ;)
A potwierdzenie dostaliśmy z półtora tygodnia temu.
Pozdro[/quote]
[B]aro[/B] - jesteś już!!!!! Wróciłeś....
Sam jedziesz czy z kimś jeszcze?


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Tak dla sprostowania:

21.08.2009 [B]CACIB Show[/B]
22.08.2009 [B]Middle East European Winner[/B]
23.08.2009 [B]OKV Centennial Winner[/B]

No nie wiem czy na tych wystawach dadzą 3x CACIB. Jeden CACIB jest, a na kolejnych wystawach są chyba do wygrania tylko te tytuły.
Może się mylę. Okaże się na miejscu.
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']Witam
Tak dla sprostowania:

21.08.2009 [B]CACIB Show[/B]
22.08.2009 [B]Middle East European Winner[/B]
23.08.2009 [B]OKV Centennial Winner[/B]

No nie wiem czy na tych wystawach dadzą 3x CACIB. Jeden CACIB jest, a na kolejnych wystawach są chyba do wygrania tylko te tytuły.
Może się mylę. Okaże się na miejscu.
Pozdrawiamy.[/quote]
Z broszurki, jaką mam na tę wystawę wynika, że CACIB będzie przyznawany na Middle East European Winner, Centennial Winner, no i na tej CACIB-owej wystawie, czyli jednak 3xCACIB.:lol:

Dodatkowo z wypowiedzi wydrukowanej w tejże broszurce wynika, co następuje:
"Three CACIB's and CACA's and the Best in Show title will be each awarded by alternating judges on three days ...".

Tak więc chyba juz nie ma wątpliwości, że te 3 wystawy to 3xCACIB.
Dlatego były prośby o zmianę nieprawdziwegotytułu do załozyciela topiku, ale, niestety, bez odzewu. A szkoda, bo taki tytuł tematu to duuuuże przekłamanie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']Witam
Tak dla sprostowania:

21.08.2009 [B]CACIB Show[/B]
22.08.2009 [B]Middle East European Winner[/B]
23.08.2009 [B]OKV Centennial Winner[/B]

No nie wiem czy na tych wystawach dadzą 3x CACIB. Jeden CACIB jest, a na kolejnych wystawach są chyba do wygrania tylko te tytuły.
Może się mylę. Okaże się na miejscu.
Pozdrawiamy.[/quote]

Na stronie austriackiego ZK jest wyraźnie napisane "100 Jahre ÖKV - 3 x CACIB!!!" [URL="http://www.oekv.at/"]oekv - Home[/URL]
To tak, żeby pokazać co organizatorzy o tym piszą u siebie. :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...