Jump to content
Dogomania

Wels 3 x CACIB


Tecia

Recommended Posts

[quote name='jovi']Nie mam konkretnego. Wiem, że w Wels nie ma campingu tylko dalej. Wydaje mi się, że pola namiotowego to nie trzeba rezerwować .[/quote]
Myślę, że zbyt wielkiego obłożenia, to w Austrii nie mają i rezerwować nie trzeba.
W każdym razie - nie odpisali więc zadzwoniłem. Nie chcieli rezerwacji. Trochę mnie ceną zaskoczyli, bo wyszło tylko po 20 Euro za dobę (za trzy osoby tzn. za mnie i dwóch synów w wieku 15 i 9 lat, psa, namiot, samochód). Spodziewałem się więcej. I myślę, że jednak na miejscu okaże się troszkę drożej.
Acha, ponieważ my spędzimy tam 7 dób, to zapłacimy za 5. Taka promocja. Czyli, w najlepszym wypadku, tygodniowy koszt pobytu to... 100 Euro ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]aro[/B] - a może do nas dołączysz...?

pzdr.[/quote]
:) postaram się jutro pogadać z Tobą na prv ;) ale pewnie decyzję podejmę po Bratysławie. Na razie badam, czy jeszcze ktoś jest chętny, a nie ma czym (bez podtekstów ;) )
Dzięki za propozycję.

Link to comment
Share on other sites

[url=http://infocenter.centennial.oekv.info/Default.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1]Centennial Show 2009 - 100 Jahre ÖKV - Infocenter by parsec[/url]

Tu sa informacje dot. rozmieszczenia ringów itd.
;)

Jak na złość moja ruda zrobiła sie łysa...
[SIZE=1][COLOR=Silver]ale przynajmniej na światową obrośnie ładnie :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...