Jump to content
Dogomania

Kropka de domo Ciaputka MA DOM!!!!! koniec tułaczki po długim czasie. SZAMPANA!!!!


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prawdopodobnie SBD przejmie ten wątek, z tym tylko, że trzeba dowiedzieć się, czy sunia ewentualnie nadaje się od razu do adopcji. Osoby, które jeżdżą do Boguszyc nie bardzo kojarzą Ciaputkę.
Tak więc wątku nie zamykam, ale chyba trzeba wstrzymać się leciutko z szukaniem domu, bo nie wiem, czy szorstaczkowi trzeba szukać ds, czy bezpieczniej będzie znależć dt. Anna_33 obiecała, że jak będzie w Boguszycach przyjrzy się Ciaputce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

byłam, widziałam.

ciaputka jest nieco większa od bzibzi, reaguje na imie kropeczka 9ma jeszce jedno, ale nie pamiętam).
ziostała zaczipowana i obejrzana w operacyjnej. opiekunów zna i się nie boi, (ale też nie umiera ze szzcęścia na ich widok). obcych oosób się boi, na mnie i annę 33 kłapnęła zębami przy próbie głaskania. ona ma ok roku, jest rozrabiaką, lubi się abwic i przeskakuje przez siatki. nawet miałą resztę rany po tym, jak o jedna zahaczyła.
wiosek: pies młody, więc są szanse na zrobienie z niej psa adopcyjnego, ale bez dt - będzie coraz dziksza. sunia jest śliczna i to normalnie klon bzibzi, jeszcze ma szanse na znormalnienie, ale im dłużej w boguszycach, tym będzie gorzej.

[B]koniecznie dt!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Na mnie chciala klapnac ewidentnie z mojej winy))
Schowala sie w kaciku, za krzeslem, widac bylo, ze jest przestraszona. Maly pokoj pelen ludzi.Halas koszmarny. Nachylilam sie nad nia,a jak mowie, byla zagoniona do rogu i w efekcie klapnela zabkami w kierunku mojego nosa ;-)
Kazdy wie, ze przestraszony psiak wcisniety w kat nie powie " spadaj stad", tylko zabkow uzyje. Mea culpa.
No nie mamy tam warunkow zeby posiedziec spokojnie, sam na sam z psem :shake:
Ona musi poznac czlowieka, przyzwyczaic sie, dt potrzebny, cierpliwy i cieply.
A jest sliczna :-)
Sbd ma zdjecia, Agnieszka ma zdjecia,beda troche pozniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...