Jump to content
Dogomania

Oferuję pomoc w nauce i wystawieniu psa oraz w Junior Hanldingu.


Shetanka

Recommended Posts

Witam, mogę nieodpłatnie pomóc przygotować i/lub wsytawić psa. Także mogę przygotować do konkursu Młody Prezenter.
W wystawach uczestniczę czynnie od 2008 roku - na początku w konkursie Młody Prezenter, potem z własnym psem i nie tylko na normalnym ringu. Niektóre moje osiągnięcia są niżej w temacie zaprezentowane.

Kontakt ze mną;
-Priv
-e-mail; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-gg; 9468949

Edited by Shetanka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie chcę być nie miła ale czy Ty nie masz trochę mało doświadczenia w wystawianiu psów? Chcesz przygotowywać innych do JH... przejrzałam Twoją stronę, nie masz praktycznie żadnych osiągnięć, startowałaś parę razy. Może jeszcze sama się doszkolisz o potem bedziesz innych uczyć. Jest tu na forum pary handlerów z prawdziwego zdarzenia, od nich możemy się wszyscy uczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']nie chcę być nie miła ale czy Ty nie masz trochę mało doświadczenia w wystawianiu psów? Chcesz przygotowywać innych do JH... przejrzałam Twoją stronę, nie masz praktycznie żadnych osiągnięć, startowałaś parę razy. Może jeszcze sama się doszkolisz o potem bedziesz innych uczyć. Jest tu na forum pary handlerów z prawdziwego zdarzenia, od nich możemy się wszyscy uczyć.[/quote]

Ja rozumiem, że są na tym forum lepsi handlerzy, do których mi jeszcze wiele brakuje; ale mimo nikłych osiągnięć trochę doświadczenia już zdobyłam, więc mogę się nim podzielić. W JH mam trochę trudniej, gdyż własnego psa (rasowego) nie posiadam, a figur uczyłam się z nieczytelnych dla mnie (kiedyś) rysunków, widząc pokaz JH może ze dwa razy - dlatego moje początki nie były zbyt udane, ale staram się, i myślę że idzie mi coraz lepiej ;) No cóż - w końcu każdy kiedyś - lepiej albo gorzej - zaczynał.

[B]asia1983adis [/B]- zaraz wyślę priv ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może warto byłoby nabrać większego doświadczenia w prezntacji psów różnych ras na konkursach Młodego Prezentera, a dopiero potem zająć się Handlingiem w bardziej profesjonalnej mierze?
Rzeczywiście nie masz dużo osiągnięć ani tym bardziej doświadczenia. Trudno mogłoby ci się pracować z psem płochliwym lub takim, który wystaw nie lubi. Psy są różne a właściciele coraz bardziej wymagający pod ich kontem.
Dobrze byłoby, gdybyś najpierw zdobyła nie tyle dobre osięgnięcia w MP ale pewne doświadczenie, którego nigdy dość. ;)

Ja, zanim zaczęłam wystawiać psy na normalnym ringu, przez kilka miesięcy uczęszczałam na konkurs Młodego Prezentera, przez co gdy weszłam na ring po raz pierwszy, w opisie widniało zdanie "Profesjonalnie prezentowany w ruchu i statyce", a to naprawdę budujące i miłe. ;)

Oczywiście decyzję pozostawiam Tobie.
Życzę sukcesów! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Wcześniej temat był zamknięty na moją prośbę, gdyż stwierdziłam, że macie racje.

Teraz jednak pracowałam już z na prawdę różnymi psami, na śląsku konkurencja w JH silna, ale czasami udało się coś wygrać. Wystawiałam też mojego psa - jego osiągnięcia;

3xNaj. szczenię
5x I lokata
1x II lokata
6x Oc.wyb.obiec.

(pies ma obecnie 8 mies.)

Tak więc - jeżeli potrzebujecie pomocy w nauce wystawienia lub samym wystawieniu to chętnie pomogę :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[img]http://i46.tinypic.com/nf4n6w.jpg[/img]
Na wystawie w Presovie (Słowacja) wystawiałam po raz pierwszy mojego psa w klasie młodzieży. U szwajcarskiego sędziego otrzymał on: Ocenę doskonałą, I lokatę, CAJC, tytuł JUNIOR EAST WINNER 2010 oraz BOB.

Najbliższe wystawy, na których będę:

6-7.03 Drzonków krajowa
26-28.03 Katowice międzynarodowa
10-11.04 Ostrava krajowa (Czechy)
17.04 Częstochowa Krajowa Terrierów / VIII grupy
18.04 Częstochowa krajowa
24-25.04 Opole międzynarodowa
1-2.05 Łódź międzynarodowa
7.05 Lwów międzynarodowa (Ukraina) ?
8.05 Lwów międzynarodowa (Ukraina) ?
15.05 Bratysława międzynarodowa (Słowacja)
16.05 Bratysława międzynarodowa (Słowacja)
23.05 Bytom krajowa
5-6.06 Leszno międzynarodowa
13.06 Kalisz krajowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']ile było psów zgłoszonych w rasie? nie dokuczam Ci pytam z ciekawiości :P[/QUOTE]

Liczysz, że gdzieś poza Czechami będzie więcej peruwianów? XDD Jeden był, tradycyjnie. Ja to sama chciałabym żeby jakaś konkurencja przyjechała, można pogadać na wspólne tematy czy coś :D No i nie sądzę, żeby sędziowie tak sypali wnioskami na prawo i lewo, nawet jeżeli konkurencji brak ;)

Link to comment
Share on other sites

wiesz z tym sypaniem wnioskami to bym sie kłóciła. Wystawiam psa żadkiej rasy (Thai ridgeback) i wiem że większość sędziów nie wiem nawet jak "takie coś" powinno wyglądać :P A peruwiany widywałam w Niemczech i nawet w tą sobotę w Grazu :P a na światówce byłona prawdę duzo. w każdym razie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w większych stawkach :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

W Drzonkowie mój Syriusz - dosk, I/1, Zw.Mł, NJwR, BOB
Katowicach Syriusz - dosk, I/1, Zw.Mł, NJwR, BOB
Wystawiana przeze mnie FUJI Żorska Prima rasy duży szwajcarski pies pasterski - dosk, IV/6. był to Jej debiut.
W Ostravie Syriusz - dosk, I/1, CAJC - rozpoczął Młodzieżowy Championat Czech (sędzia nie sypał wnioskami, nawet w naszej rasie jak był pies sam w klasie to nie zawsze dostawał wniosek)
W Opolu Syriusz -dosk, I/1, Zw.Mł, NJwR, BOB - w wieku 11 miesięcy i 2 tygodni zakończył [B]Młodzieżowy Championat Polski[/B] w 3 wystawy
W Łodzi Syriusz - dosk, I/1, Zw.Mł, Kwalifikacja na Crufts, NJwR, BOB

W Bratysławie na oby dwie wystawy w naszej rasie były 4 psy.
W sobotę Syriusz - dosk, I/2, CAJC, finałowa 17stka (z ok. 60 psów) na BIS Junior
W niedzielę Syriusz - dosk, I/2, CAJC, Zwycięstwo Europy Środkowo-Wschodniej, BOB - w wieku 12 miesięcy zakończył [B]Młodzieżowy Championat Słowacji[/B] w 3 wystawy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CACiB Leszno - Syriusz dosk, I/1, Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB, finałowa 7-ka na BIS Junior
W opisie sędziny "...doskonale zaprezentowany."

Najbliższe wystawy, na których się pojawię:
CWC Kalisz 13.06
CWC Nowa Ruda 26-27.06
CWC Wrocław 3.07
CWC Ustroń 4.07

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdjęcia z Leszna:
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_pVofeR-6FME/TBkI9KcYHDI/AAAAAAAAAR0/_N39j-M6LmA/s800/r%C3%B3%C5%BCne%20064.jpg[/IMG]

[img]http://lh5.ggpht.com/_pVofeR-6FME/TBkKrJZbuMI/AAAAAAAAATE/IDcqmTwvcUw/s800/r%C3%B3%C5%BCne%20071.jpg[/img]

CWC Kalisz
Syriusz - oc.doskonała, I lokata, Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, [B]BEST OF GROUP II[/B]
+ Junior handling lokata IV

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_pVofeR-6FME/TBkSM2Sz-NI/AAAAAAAAAYk/5TmP92QVX-U/s800/r%C3%B3%C5%BCne%20101.jpg[/IMG]

[B][U]Wystawy, na których będę[/U][/B]
CWC Nowa Ruda 26-27.06
CWC Wrocław 3.07
CWC Ustroń 4.07
CACiB Warszawa 10-11.07
CAC Mlada Boleslav 18.07 (Cz)
CWC Będzin 25.07
CACiB Sopot 14-15.08
CACiB Mlada Boleslav 28-29.08 (cz)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']:-( myślałam, że znajdę tu pomoc kogoś kto popracuje nad moja śliczna suczką która nie chce się prezentować ale nie jest przy tym lękliwa :shake:[/QUOTE]

Ja bym chętnie pomogła, niestety do Warszawy mam spory kawałek drogi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...