Jump to content
Dogomania

Legnica/Jawor/Lubin/Polkowice


maga18

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak będziecie w Lubinie to pisz :-D Mamy tu jeszcze dwa szetlandy suczkę (7miesięcy) z właścicielką jestem w kontakcie i piesek (2 miesiące), ale z właścicielami nie mam kontaktu, chociaż spróbuję przez hodowczynie pieska ;)
Patmol, można by się umówić, ale jeżeli ja mam przyjechać do Legnicy to dopiero koniec września/początek października ewentualnie, chyba że Ty chciałabyś wpaść do Lubina. :) W Legnicy jest też borderka.

Link to comment
Share on other sites

do Lublina to, przyznam, tak mi trochę nie po drodze, bo staram się raczej jeździć gdzieś w kierunku gór -jeśli jadę
teraz planuje w wolny jakiś dzień pojechać obejrzeć Głazy Krasnoludków i wezmę oczywiście psy

gdybyś była w Legnicy -możemy się oczywiście umówić na spacer
ja najchętniej chodzę nad Kaczawę na wały (nie wiem czy znasz Legnicę)
rzeka jest w miarę czysta i płytka -psy się mogą pochlapać

w parku nie wolno psów spuszczać (mandat jak spotkasz straż miejską -więc ja nie spuszczam)

w Legnicy spotykam dużo przyjacielskich psów, które chętnie się bawią z moimi

Link to comment
Share on other sites

W sumie w Legnicy jestem dwa razy w tyg na treningach agi, ale przed treningiem nie możemy bo pies musi być nakręcony i pełen energii do pracy, a po jesteśmy oboje padnięci, więc też odpada, ale zaglądaj tutaj, jak będę mogła przyjechać to napiszę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='McTeam16']Może ktoś ma ochotę wpaść jutro do Lubina? Będą dwa szelciaki, spotykamy się na skateparku o 15 :) jakby coś to proszę o pw.[/QUOTE]

Jestem z Lublina i chętnie na spacer się wybiore stan ogonów 3,5 miesięczny springer spaniel i dama 8,5 roku "cocker spaniel" może zalew jakby komuś się chciało?

Link to comment
Share on other sites

Nie Ty jedna ten błąd popełniłaś :-) Lubin często bywa mylony z Lublinem. W zamierzchłych czasach, gdy kody pocztowe były inne (a moze to bylo wtedy, gdy jeszcze nie bylo kodów pocztowych... ;-) ) list z Wrocławia do Lubina szedł przez Lublin, bo na poczcie ktoś pomylił albo nie doczytał... :-) z tyłu na kopercie była notatka listonosza z Lublina, że nie ma tego adresata, a niżej notatka poczty z Lublina o tym, że nie to miasto :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...