Jump to content
Dogomania

Rumunia + Bułagaria - lipiec 2009


jo-jo

Recommended Posts

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Witajcie,

Czy ktoś byłby zainteresowany (lub może ma już w planach) wyjazd na 2x CACIB do Constanty 18/19.07 ([url=http://ach.ro/en_index.htm]Romanian Kennel Club[/url]) plus kilku dniowy zestaw wystaw w Bułgarii w Sozopolu 20-20.07([url=http://www.brfk.org/en/index.php?novid=213]Bulgarian republican federation of cynology[/url]) ?

Możliwość zrobienia Championatu Bułgarii oraz Rumuni. Dadatkowo w Rumunii tytuł [B]Black Sea Cup Winner 2009[/B].

My się chętnie wybierzemy o ile ktoś miałby kawałek miejsca dla jednej osoby z dogiem w autku... :roll:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Pozdrowienia
Klaudia[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=navy]Witajcie,[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=navy]Czy ktoś byłby zainteresowany (lub może ma już w planach) wyjazd na 2x CACIB do Constanty 18/19.07 ([URL="http://ach.ro/en_index.htm"]Romanian Kennel Club[/URL]) plus kilku dniowy zestaw wystaw w Bułgarii w Sozopolu 20-20.07([URL="http://www.brfk.org/en/index.php?novid=213"]Bulgarian republican federation of cynology[/URL]) ?[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=navy]Możliwość zrobienia Championatu Bułgarii oraz Rumuni. Dadatkowo w Rumunii tytuł [B]Black Sea Cup Winner 2009[/B].[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=navy]My się chętnie wybierzemy o ile ktoś miałby kawałek miejsca dla jednej osoby z dogiem w autku... :roll:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=navy]Pozdrowienia[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=navy]Klaudia[/COLOR][/FONT][/quote]
Tak bym chciała ale po pierwsze nie wiem jak się to załatwia a po drugie jakoś się boje Rumunii by jechały dwie baby czy to bezpiecznie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Hi, hi ja w Rumuni już raz byłam, dwa lata temu na Draculi. Co do załatwiania to służe pomocą, jakoś mam sporą wprawę w zgłoszeniach.

Dodatkowe info prosto od Bułgarskiego Związku - Wystawy odbywają się od [B]godziny 18[/B]. Ośrodek w którym odbywa się wystawa (a także gdzie można nocować) znajduje się 200 metrów od plaży. Jak mówią owszem jest u nich ciepło ale dzięki takiemu położeniu jest zagwarantowany wiatr[/COLOR][/FONT].

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam z wystawy w Sibiu-nie ma obaw! Śmiało można jechać.To teraz całkiem inny kraj niż wczesniej.Większość ludzi zna j. angielski i są bardzo gościnni.Moja znajoma pojechała tam sama (do Sibiu) z 7 psami i po Sibiu pojechała dalej do Bułgarii.To jest odwaga-chodzi mi o kilometry które musi bez ludzkiego towarzystwa pokonać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wystawy:
19.07. САС Bulgaria
20.07. CACIB
21.07. - regional specialty show for american staffordshire terrier.
22.07. САС Macedonia (conditions for participating: the dog to be entered for all shows)
23.07. - САС Montenegro (conditions for participating: the dog to be entered for all shows)
24.07. CACIB
24.07. specialty shows
25.07. CACIB
26.07. Parade of the champions

Link to comment
Share on other sites

[B]19/07 – CAC –all breeds[/B]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]and[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][B][FONT=Verdana]19/07 – CAC Special – Boxer Club –[/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]Bulgaria[/FONT][/B][/SIZE]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3]20/07 - CACIB[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana]
[SIZE=3]*22/07 – CAC[/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=3][B][FONT=Verdana]Macedonia[/FONT][/B] [/SIZE]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3]*23/07 – CAC Monte Negro[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3]24/07 – CACIB[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3]and[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3]24/07 – CAC Special for Black Terrier and Dobermann[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=3]25/07 - CACIB[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana]
[SIZE=3]26/07 - Parade of the champions[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]ja dziś od nich dostałam to na mail:p[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa'][URL="http://www.bulgaricus.com/"]Bulgaricus - Bułgaria nowoodkryta - Bulgaria rediscovered - Strona startowa[/URL]

kopalnia wiedzy o bułgarii. poszukaj na forum interesujacych cię informacji ;)[/quote]


Dziękuję :p

Link to comment
Share on other sites

Sam nie wiem co o tym myśleć bo z tego co mi powiedziano to na wystawach 19.20.07 za 2xCAC pies dostaje Championa Bułgarii i nie musi być Championem innego kraju.
Jeżeli chodzi o rasę yorkshire terrier 2xCAC=Champion Bułgarii i nie musi być Championem innego kraju i nie dotyczy to w/w wystaw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...