Jump to content
Dogomania

CACIB-Kaliningrad, 11-12.06.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodzwoniłam się. I tak:
[b]Savannah[/b] - pies przyjęty - w kl. p nie masz konkurencji;
[b]Beagle[/b] - DARES ZNAD PICHNY - pies przyjęty, kl. ch;
[b]Mausa[/b] - suka w kl. ch - przyjęta;
[b]Ofcaa [/b]- suka przyjęta, kl. p.
Moje 4 baski też przyjęte!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem, pies przyjęty, wiza jest, brak srodka transportu. Czy ktoś byłby tak wspaniałomyślny i mógłby zabrac jedną osobę z psem. Oczywiscie poniesiemy wszelkie koszty z tym związane, to jasne. Inaczej bede zmuszona pojechac sama pierwszy raz w trasę swoim autem co stanowi nie lada wyzwanie.
No i pytanko czy wiecie jak wygladają formalności na granicy? mamy paszport, książeczkę szczepień. Co jeszcze należy mieć na granicy?
pozdrawaiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki']Mam problem, pies przyjęty, wiza jest, brak srodka transportu. Czy ktoś byłby tak wspaniałomyślny i mógłby zabrac jedną osobę z psem. Oczywiscie poniesiemy wszelkie koszty z tym związane, to jasne. Inaczej bede zmuszona pojechac sama pierwszy raz w trasę swoim autem co stanowi nie lada wyzwanie.
No i pytanko czy wiecie jak wygladają formalności na granicy? mamy paszport, książeczkę szczepień. Co jeszcze należy mieć na granicy?
pozdrawaiamy[/quote]
A jakiego masz psa i skąd jesteś? Poza tym - w jaki dzien wystawiasz, bo my jedziemy na niedzielę (cały bus to V grupa).

Na granicy trzeba mieć swój paszport + wiza. Dla psa = paszport lub książeczka zdrowia z aktualną wścieklizną. + ruble na opłatę sanit-weter. x 2 + opłata za ubezpieczenie samochodu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Oj szkoda, że nie moge skorzystać z tego busa, mam grII i wystawiamy się w sobotę. Taka szansa stracona :cry: :cry:
Czy ktoś może mniej więcej wie ile rubli kosztuje ubezpieczenie i ta opłata san-wet ? I jak dlugo trwaja te formalności na granicy? Straszono mnie, ze to makabra.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@Gorzała - wysokość opłaty za samochód zależy od wielkości samochodu ( na granicy mają cennik -za osobowy inaczej za busa inaczej) ale myślę ,że kwota ,którą podałeś -spoko :wink:
@ Niki-formalności na granicy trwały tak +- 1,5 godziny (jechało z nami 6 psów)ale ja na Twoim miejscu wziełabym jeszcze sporą poprawkę na ewentualną kolejkę na granicy.Jak jechaliśmy do Kalinka kolejki nie było -więc dość" sprawnie "wszystko poszło.Gorzej było gdy wracaliśmy,gdyby moja znajoma organizatorka wystawy nie zadzwoniła na granicę ,kto wie ile godzin stalibyśmy w tłoku przed szlabanem :wink:

Link to comment
Share on other sites

To jednak nie tak rózowo, nie mam na myśli opłat tylko kolejki.
Sama nie wiem co robić? Jechać dla mnie dość daleko pierwszy raz zupełnie samej samochodem czy sobie odpuścić? Korci mnie jednak możliwość uzyskania Cham. Rosji. No iczego nie robi się dla ukochanego psa!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja zaryzykowałam przejażdżkę-opłaciło się :lol: mamy Rosyjskiego Championa!!!Mam psa głoszonego na tą CACIBÓwkę,ale mam dosyć tego kraju,granicy i dlatego nie jadę.Mi już wystarczy wrażeń.Uważam ,że sama musisz podjąć decyzję co się opłaca a co nie.....

Link to comment
Share on other sites

Postanowiłam, że jadę. Przed chwilą dowiedzialam się, że mój pies jest zupelnie sam a więc liczę na ten championat. Dokładnie też wytłumaczono mi jak mam dojechać do stadionu. Najbardziej rozbraja mnie fakt, że chyba pojadę już wieczorem w piątek, bo bóg raczy wiedziec co mnie tam czeka. Byłam już w Rosji w Petersburgu, cały tydzień jechaliśmy autem w jedną i drugą stronę. Znam mentalność tego kraju, ciężko przywyknąć, no i można wpaść po dłuższym pobycie w depresję. To wszystko dotyczy urzędów, granicy itp, bo ludzie są serdeczni i gościnni i to ich wielka zaleta. :lol:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Napisalam Ci na priva jak mniej więcej dojechać w samym mieście, może się przyda. W koncu udało mi sie namówić wyjadacza tej wystawy, by mnie zabrał swoim busem. Będę podróżować już z wieczora w piątek w drugiej klasie volkswagena z czego jestem dumna :lol:
W pierwszej siedzi szef, w drugiej my a w trzeciej jeszcze dwa piesy i panna. To ci będzie podróż... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...