Jump to content
Dogomania

Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana


doddy

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na początku bardzo dziękujemy cioci Kardoe za wyposażenie Tekli :loveu:
Sunia całą noc była bardzo niespokojna, ale Tomek spał z nią na podłodze i jakoś daliśmy radę :diabloti:
Dzisiaj dziewczynka została wykąpana, uszy wyczyszczone, Tomek zrobił jej manicure i pedicure:diabloti: Wszystkie zabiegi znosi bardzo dzielnie.
Tekla pochłania niesamowite ilości jedzenia :crazyeye: Niestety dwa razy wyjechała dzisiaj do mojego Blacka, dlatego dzisiajszy dzień psiaki spędzą w kagańcach. Mam nadzieję, że jakoś się dogadają.
Fajna z niej lalka :loveu:
Kasia odespałaś już wycieczkę po Polsce ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Tesia musi pilnie wrócić do Magdy. :-(
Hajaa nie może wejść na dogo.

Tesia nie jest w stanie pogodzić się z Blackiem, choć bawi się na dworze z innymi psami. Wyje zamykana w innym pokoju, co poskutkowało wezwaniem przez sąsiadów policji, dodatkowo któryś z sąsiadów chce napisać donos do spółdzielni...

Według Moniki, Tesia nie odnajduje się w mieszkaniu w ogóle, nie zwraca uwagi na przewodnika, nie chce wykonywać komend oraz nie jest w stanie pogodzić się z czarnym.

Szukamy transportu do Magdy, nawet na dziś.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie udało mi się wejśc na dogo.
Potwierdzam wszystko to co napisała Kasia :-(
Jedynym człowiekiem na którego Tesia zwraca uwagę w domu jest mój trzyletni synek. Zaczepia go nosem i wywala brzuszek do głaskania. [B]Ona kocha dzieci[/B]. Byc może w przeszłości tylko jakieś małe dziecko okazywało jej trochę miłości. Za to Czarny jakby oszalał - jest zazdrosny o dzieciaka :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Żyjemy, żyjemy ;)
Lekko nie jest, bo mój Czarnuch niestety nie okazał się dżentelmenem :-(
Tesi z trudnością przychodzi przystosowanie się do życia w mieszkaniu, ale jest na tyle mądrą dziewczynką, że nie brudzi i nie niszczy. Poprostu jeszcze się nie odnalazła ...
Na spacerkach ciągnie jak lokomotywa, pochłania oggggromne ilości jedzenia, ale spokojnie można wkładac rękę do jej miski. Będą z niej ludzie ;) Ale niestety z moim Blackiem za żadne skarby świata nie chcą się zgodzic :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...