Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Murka

Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!

Recommended Posts

[quote name='kaskadaffik']Mojemu czeszę majtki juz od 12 lat i dwa tygodnie temu mnie ugryzł, taka wdzięczność:diabloti:
Dobrze że wszystko u suni w porządku:loveu:[/quote]

Bo na starośc psiaki oczekują już szacunku, a nie czesania majtów :eviltong:.

Moje w średnim wieku tez uwazaja majtki za cześc prywatna,intymna i grozi mam pogryzienie wiec odbywa sie to w kagańcu,zakonczone czasem siniakami po nim:evil_lol:Moje sa bardzo zdecydowane w tym co lubia i czego nie!A protest jest mocny!!!!:evil_lol:

moje w miare pozwalają się czesać, czasem krótyś machnie zębami, ale za to Ofulec nie pozwala sobie zajrzec do pyska ani do oczu, dobrze, że jest zdrowiutki i ma czyste piękne oczka, bo jakikolwiek zabieg musiałby sie odbywać w kagańcu o ile nie po głupim jasiu... on naprawde jest niebezpieczny :cool3: takiego gagatka mi mieleckie cioteczki podrzuciły :loveu:

Sunia moja też mielecka,sama wybierałam i "wychowywałam":diabloti:drugi ananas z interwencji,był w strasznym stanie/z azylu u Majki/było raczej wiadome,ze psychka siadła/bity ,z zalanej woda budy i terenu,po nosówce, paraliżu.../ukochany pies Tz,a wzięłam go bez jego zgody,wręcz zabronił:diabloti:.....ale zaśmieciłam Bajke,wybacz:evil_lol:Czekamy na cd wiesci....

[quote name='Baj-Do']Mamy się dobrze choć strajkujemy:diabloti: z jedzonkiem.Jak się wstawia fotki?proszę o jakąś pomoc,radę;)[/quote]

[url=http://www.tinypic.com/]TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/url]
przeglądaj -> wyszukujesz zdjęcie, które chcesz wstawić -> prześlij teraz -> i kopiujesz "Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych"
Wystarczy, że to co skopiujesz wstawisz tutaj :) Zdjęcie powinno się pojawić od razu.

Dzięki za ahy i ohy:loveu: [B][COLOR=Red]Bajka[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black] jest coraz bardziej kochana nawet przez mamę choć zawiedzioną. Nie da się pogłaskać i podejść ale wszystkie smakołyki mamine pożera z radością.Dzisiaj pokazała,że umie aportować.:evil_lol: Do czesania ładnie staje i czeszemy wszystko:diabloti: nawet ogon![/COLOR][/COLOR]