Jump to content
Dogomania

Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo miła wiadomość. Murko a jak finanse Bajki. Jeżeli coś brakuje to my wyrównamy,ale musiałabym wiedzieć dzisiaj , bo pojutrze bladym świtem wyjeżdżamy., więc jeśli nie zdążysz to dopiero po powrocie po 25. Dziękujemy Ulce 18 i Reno za pomoc w utrzymaniu Suni:Rose: Kiedy może przyjechać Brawurka? Może uda się połączyć jej przyjazd z tą sunią Ulki , albo innym mielczakiem?

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka bedzie mogla przyjechac dopiero ja pojedzie Carmen. A to moze byc nawet 24.7.2009. Kierownik bedzie jechal do Lodzi 11.7. to moze by Brawurke podrzucil np. do Stalowej Woli, Murko pasowaloby tak?

Filipki, ja do Brawurki tez sie doloze, wiec finansowo nie bedzie zle :wink: [B][COLOR=red]Dzieki Wam wielkie za przyjecie dwoch suczek na Wasze miejsce[/COLOR][/B] :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Jesli tylko bedzie Murkom pasowac, to ja poprosze kierownika o przygotowanie suczki i podrzucenie np. w sobote gdzies blizej Stalowej, Tarnobrzega, chociaz nie wiem, czy kierownik bedzie jechal na Lodz blizej tamtych miast, czy popruje prosto na Kielce. Jesli by sie nie dalo polaczyc tego wyjazd z podrzuceniem Brawurki, to bedziemy musialy cos innego wykombinowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jesli tylko bedzie Murkom pasowac, to ja poprosze kierownika o przygotowanie suczki i podrzucenie np. w sobote gdzies blizej Stalowej, Tarnobrzega, chociaz nie wiem, czy kierownik bedzie jechal na Lodz blizej tamtych miast, czy popruje prosto na Kielce. Jesli by sie nie dalo polaczyc tego wyjazd z podrzuceniem Brawurki, to bedziemy musialy cos innego wykombinowac.[/quote]

Myslę, że poleci prosto na Kielce. To najkrótsza droga. Choc z Kiero to różnie bywa :cool3:.
Ja na razie czekam na wieści z nowego domu Bajki :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...