Jump to content
Dogomania

Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!


Murka

Recommended Posts

Jak przyjemnie czytać takie wiadomości. Pierwsza "Atomówka " super. Czy będziemy mieć kiedyś zdjęcia Bajki. Nie wiem jak to u nas z kontrolami poadopcyjnymi. Siostry są w sumie do siebie podobne. Może w Brawurce też się ktoś zakocha. A właściciele pierwszej nie chcą jeszcze jednej:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Filipki']JNie wiem jak to u nas z kontrolami poadopcyjnymi. Siostry są w sumie do siebie podobne. [/QUOTE]
U nas kontrole poadopcyjne to niemiła nowosc, niemila oczywiscie dla adoptujacych, jakos niechetnie przyjmuja do wiadomosci, ze los psa kogos interesuje i chce sprawdzic jak sie psy wiedzie. Co innego w DE i UE, tam to norma, akceptowana i powszechnie stosowana.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam u Bajki.Jest kochana,rozpieszczana i bardzo dobrze wygląda.Sypia gdzie ma ochotę i z kim chce.Lubi czasem komuś coś do jedzenia zakosić z czego się śmieją.Nie zabrałam aparatu i nie zrobiłam fotek.Aha!Bajka ma własnego obrońcę w postaci dużego psa "Rudego".

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek byłam u Eli i Bajki.Bajka jest rozpuszczona okropnie,byle czego nie je,śpi gdzie chce.Ma dużo spacerków a najlepiej lubi biegać po boisku i tarzać się na cudzych działkach.Mimo to jest bardzo posłuszna i kochana.Następnym razem jak wnuczek nic nie wpisze,to wezmę aparat i coś wam podeślę ale naprawdę nie ma się co zamartwiać bo sunia ma super domek.

Link to comment
Share on other sites

Cześć!Nareszcie znalazłam chwilę żeby tu zajrzeć i nic się nie dzieje.Obecnie nie mam autka żeby odwiedzić Bajkę i nie widzę też Eli,pewnie dalej chora.Ja teraz trochę się uczę więc i czasu mniej ale jak tylko będę miała samochód,to pojadę bo sama już tęsknię za Bajką.Aparat już naszykowany leży"na oczach"żeby nie zapomnieć.Obiecuję,że jak tylko pojadę to zrobię fotki i wyślę Wam.

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę nie macie powodów do zmartwień o Bajkę.Ma się dobrze.Ela jest bardzo chora więc nie zawracam głowy wizytami.Pisałam,że mają aparat ale popsuty i nie każdy biegnie od razu kupić nowy bo może nie mieć na to pieniędzy-nie jest to rzecz pierwszej potrzeby,zwłaszcza jak jest w domu choroba.Uczyłam Patryka wchodzić na dogo ale widocznie coś mu nie wychodzi albo nie wiem co.Musicie zrozumieć,że nie każdy rozumie zamartwianie się piesem,tak jak Wy.Ja to wiem ale o Bajkę jestem NAPRAWDĘ spokojna tylko tęsknię za nią.Jak tylko będę mogła to pojadę i specjalnie dla Was zrobię zdjęcia.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE].Musicie zrozumieć,że nie każdy rozumie zamartwianie się piesem,tak jak Wy.[/QUOTE]
Wcale tego nie chcemy rozumiec. Bajka byla pod nasza opieka, wyprowadzilysmy ja na prosta, a potem zniknela nam z oczu i mamy ją olać, bo ktos tam uwaza, ze to tylko pies???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...