Jump to content
Dogomania

Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaskadaffik']Mojemu czeszę majtki juz od 12 lat i dwa tygodnie temu mnie ugryzł, taka wdzięczność:diabloti:
Dobrze że wszystko u suni w porządku:loveu:[/quote]

Bo na starośc psiaki oczekują już szacunku, a nie czesania majtów :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Moje w średnim wieku tez uwazaja majtki za cześc prywatna,intymna i grozi mam pogryzienie wiec odbywa sie to w kagańcu,zakonczone czasem siniakami po nim:evil_lol:Moje sa bardzo zdecydowane w tym co lubia i czego nie!A protest jest mocny!!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

moje w miare pozwalają się czesać, czasem krótyś machnie zębami, ale za to Ofulec nie pozwala sobie zajrzec do pyska ani do oczu, dobrze, że jest zdrowiutki i ma czyste piękne oczka, bo jakikolwiek zabieg musiałby sie odbywać w kagańcu o ile nie po głupim jasiu... on naprawde jest niebezpieczny :cool3: takiego gagatka mi mieleckie cioteczki podrzuciły :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sunia moja też mielecka,sama wybierałam i "wychowywałam":diabloti:drugi ananas z interwencji,był w strasznym stanie/z azylu u Majki/było raczej wiadome,ze psychka siadła/bity ,z zalanej woda budy i terenu,po nosówce, paraliżu.../ukochany pies Tz,a wzięłam go bez jego zgody,wręcz zabronił:diabloti:.....ale zaśmieciłam Bajke,wybacz:evil_lol:Czekamy na cd wiesci....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baj-Do']Mamy się dobrze choć strajkujemy:diabloti: z jedzonkiem.Jak się wstawia fotki?proszę o jakąś pomoc,radę;)[/quote]

[url=http://www.tinypic.com/]TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/url]
przeglądaj -> wyszukujesz zdjęcie, które chcesz wstawić -> prześlij teraz -> i kopiujesz "Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych"
Wystarczy, że to co skopiujesz wstawisz tutaj :) Zdjęcie powinno się pojawić od razu.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za ahy i ohy:loveu: [B][COLOR=Red]Bajka[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black] jest coraz bardziej kochana nawet przez mamę choć zawiedzioną. Nie da się pogłaskać i podejść ale wszystkie smakołyki mamine pożera z radością.Dzisiaj pokazała,że umie aportować.:evil_lol: Do czesania ładnie staje i czeszemy wszystko:diabloti: nawet ogon![/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...