Jump to content
Dogomania

Monografika 2009


Pretoria

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Blue][B]XVIII Monográfica del Ca de Bou [/B][/COLOR]
[B][SIZE=2]06 czerwiec 2009
sędzia: D. Roosenboom Petrus (Belgia)[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][B]
Pista Deportiva Cubierta de Son Carrió (Mallorca)
[COLOR=Blue]
kolejny sukces POLSKIEJ HODOWLI!!!
:multi::multi::multi::multi::multi:
[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=Red]ALMENDRA Adaśkowy Gaj[/COLOR][/SIZE] - CAC i wygrała klasę pośrednią
(na tej wystawie przyznawany jest jeden CAC dla psów i jeden dla suk)

wielkie gratulacje dla Kasi,
no i największe dla rodziców ALMENDRY: Corridy i Caliusa!
:multi::multi::multi::multi:
[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

dotarłem do wyników z Monografiki 2009 na zagranicznych stronach i tam wszędzie jest podana informacja, że CAC otrzymała suka GINA, która tym samym została uznana za Najlepszą Sukę Monografiki 2009. Almendra Adaśkowy Gaj wygrała klasę pośrednią ale nie otrzymała CAC. Mimo wszystko jednak gratulacje się należą!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:???:
Info podane na podstawie wypowiedzi właściciela Almendry na francuskim forum

[url=http://doguedemajorque.xooit.com/t718-Monografica-2009.htm?start=45]Forum Français du Ca de Bou :: Monografica 2009[/url]

i dziękujemy za gratulacje :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Kasiu,
to właśnie były [B]szczere[/B] gratulacje od RODAKÓW.
Aż się chce hodować!
zapomnieli dopisać, że pewnie sędzia był ustawiony:lol:
albo się pomylił

opcja "pies z Polski wygrywa coś na Mono na Majorce" jest nie do przełknięcia


@ all
ja też podałam wyniki patrząc na relacje ludzi, którzy notowali wyniki bezpośrednio przy ringu.
nie chciałam nikogo wprowadzać w błąd, sorry

ale jak pamiętam z lat ubiegłych przekłamania się zdarzają, np. w 2004 i 2005 stałam przy ringu obok Erika z Westside, a jak potem porównaliśmy swoje zapiski w katalogach, to było trochę nieścisłości.
wtedy też nikt nie stawiał na ringu plakietki CAC ani lokatówek;)

poczekajmy na oficjalne wyniki jak je klub poda na swojej stronie (tylko pewnie troche bedzie trzeba poczekac;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pretoria']Kasiu,
to właśnie były [B]szczere[/B] gratulacje od RODAKÓW.
Aż się chce hodować!
zapomnieli dopisać, że pewnie sędzia był ustawiony:lol:
albo się pomylił

opcja "pies z Polski wygrywa coś na Mono na Majorce" jest nie do przełknięcia
[/quote]

@Pretoria

rozumiem,że te słowa dotyczą także mojego posta,więc małe sprostowanie: mój post miał na celu tylko i wyłącznie skorygować wynik Almendry który zamieściłaś,gdyż wprowadziłaś ludzi w błąd...a moje gratulacje były jak najbardziej szczere i bez ironii...nie mam żadnego problemu z przełknięciem "opcji" o której napisałaś...

[quote name='Pretoria']
@ all
ja też podałam wyniki patrząc na relacje ludzi, którzy notowali wyniki bezpośrednio przy ringu.
nie chciałam nikogo wprowadzać w błąd, sorry

ale jak pamiętam z lat ubiegłych przekłamania się zdarzają, np. w 2004 i 2005 stałam przy ringu obok Erika z Westside, a jak potem porównaliśmy swoje zapiski w katalogach, to było trochę nieścisłości.
wtedy też nikt nie stawiał na ringu plakietki CAC ani lokatówek;)

poczekajmy na oficjalne wyniki jak je klub poda na swojej stronie (tylko pewnie troche bedzie trzeba poczekac;))[/quote]

Widzisz...a ja skorygowałem to co napisałaś właśnie w oparciu o wyniki oficjalne,do których można dotrzeć bez problemu,wystarczy odrobina chęci...Wiec nie łudź się,że nagle kilka tygodni po Mono Almendra zostanie ogłoszona Najlepszą Suką wystawy;) Co w moim odczuciu i tak nie umniejsza jej sukcesu...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@All

Almendra to spoko pies - na Mono tylko jedna suka i jeden pies otrzymuje CAC i wszystko w temacie. Ginę widziałem na żywca, nie jest to suka, która bije inne, wygrała, więc spoko, za chwilę się okaże jak zawsze, że jest szczenna i to jest standardowa praktyka, pewnie jest pokryta Megatonem, który również wygrał, ale to pewnie przypadek. Megatona widziałem również na żywo i są tam lepsze psy, ale ten jest akurat psem obecnego szefa klubu. Daleki jednak jest od wyciągania pochopnych wniosków hehehehehehehehehe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Maximilian']@Pretoria

Widzisz...a ja skorygowałem to co napisałaś właśnie w oparciu o wyniki oficjalne,do których można dotrzeć bez problemu,wystarczy odrobina chęci...[/quote]

w moim przypadku to nie o chęci chodzi, tylko o czas! przy trójce małych dzieci nie jest łatwo siedzieć przy kompie i szperać po obcojęzycznych forach, generalnie włączenie laptopa grozi jego destrukcją;). I do mnie i do Kasi dotarła informacja nieścisła, cóż.
ale nie moim czasie wolnym ten temat.
Jak Kasia pogmera w swoim kompie to prosimy wkleić nam tu trochę zdjęć jak rosła mała gwiazda!

Link to comment
Share on other sites

Jak to możliwe że Monografikę Ca de Bou na Majorce sędziuje jakiś sędzia z Belgi? Bo mi ię w głowie nie mieści żeby tak ważną wystawę dać... no cóż... ciekawe kiedy prezydentem hiszpańskiego Klubu zostanie ktoś z Belgii :lol:

Dla Polskiej suczki u nich olbrzymi gratulacje bo to bardzo duży sukces i powód do dumy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...