Jump to content
Dogomania

JH Kraków 'o9


Shetanka

Recommended Posts

Staweczka;

[B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][LEFT]WYKAZ UCZESTNIKÓW KONKURSU MŁODY PREZENTER
Grupa młodsza: 9 – 12 lat[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]1. Stanisław Jędrkowiak – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Nova Scotia Duck Tolling Retriever VANILKA Virgo Vestalis (sobota i
niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]2. Sara Górka – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Cocker spaniel angielski DANCONG QUEEN Lastug (sobota)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]3. Michaela Holodova – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Golden retriever FLAKE Sneh Tatier (niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]4. Paulina Lisiak – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Wyżeł niemiecki krótkowłosy AFRA z Dobelickych luk (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]5. Martyna Nowak – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Basenji BI BAHATIKA LOANGO (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]6. Anna Nowicka – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Owczarek Australijski MYRIAD Y’ALL BETTER HURRY( sobota, niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]7. Alek Szpotowicz – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Sznaucer olbrzym czarny ABSOLUT WINNER Gently Born (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]8. Małgorzata Tymczak – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Owczarek Szetlandzki TWISTED BACARDI Asketila (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][LEFT]Grupa starsza: 13 - 18 lat[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]1. Magdalena Andrusiewicz – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Spaniel tybetański ARNI Gang Cziki FCI (sobota)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]2. Natasza Gadomska – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Spaniel Kontynentalny Papillon PRIMA Kujawski Czar [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1]([/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]sobota[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1])
3. Mateusz Legieta – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Owczarek szetlandzki PALOMARES DEL RIO Excellens Vivarium (sobota i
niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]4. Zuzanna Ligocka – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Yorkshire Terrier INDORATO Sfora Gregora (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]5. Monika Malitka – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Yorkshire Terrier KID COOL Yorex (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]6. Anna Mrozik – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Wyżeł weimarski krótkowłosy MAMMA MIA Weimaranus (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]7. Alicja Nowak – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Wyżeł niemiecki krótkowłosy DON z Czarnego Dworu (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]8. Kinga Pietrucha – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Dalmatyńczyk CHOCAPIC Trzy Żywioły (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]9. Bartosz Straszak – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Lhasa-Apso SIMBAD del Alcazar (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]10. Aleksandra Szydłowska – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Springer spaniel angielski Lordsett SIMPLY UNIQUE (sobota i
niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]11. Alicja Ujma – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Staffordshire Bull Terrier STAFFKAR (sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]12. Antonina Zakrzewska – [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Sznaucer miniaturowy czarny Char N’Co ONE MORE FOR THE ROAD
(sobota i niedziela)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
[B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1]

:cool3:
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ewka122']Super, gratuluje wszystkim :*
A w szczególności Tobie Madziu(po chorobie).[/quote]
Ja dalej troche chora jestem :) pojechałam prosto z łóżka :) przed wystawą w ogóle z niego przez tydzien sie nie ruszałam :) Takze lokata cieszy tym bardziej :loveu: Dziekuje Ci :*

Link to comment
Share on other sites

posty ofc przeskoczyly :lol:

Jak tam dzisiejsi ??? Jakies info???:lol:

EDIT: dostałam siebie xD tylko foty jakości halowej ;/
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5889/kark1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4513/krak2t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']Nie jestem pewna ale chyba:

Grupa młodsza:
I-Paulina Lisiak
II-dziewczyna z chihuahua
III-Anna Nowicka
IV-Michaela Holodova
Grupa starsza:

I-Ola Szydłowska + Zw. Dnia
II-dziewczyna z goldenem
III-Mateusz Legieta
IV-Alicja Nowak[/quote]
Młodsza
II Antonina Zakrzewska
Starsza
II Monika Malitka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']sobota- Grupa starsza , bo nie wiem jak młodsza:

I- Ola Szydłowska + Zw. Dnia
II- Alka Nowak
III - Mateusz Legieta
IV- Magdalena Andrusiewicz - czyli ja :loveu:[/quote]

w młodszej wiem że wygrała Paulina Lisiak z wyżłem.


Gratki dla wszystki lokatowtych :multi:
[SIZE=1]Ja jak to ja - niby dobrze, ale coś musiałam źle zrobić i wszystko sobie zepsuć :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hm, Shetanka, mowilas ze nie wiesz czemu 3/5 i co zrobilas źle - to tu widze pare bledow -
a) trzymasz ringowke do gory, a powinna byc obluzowana ma maxa i swobodnie spuszczona w dol
b) tylne nogi wyciągnięte do tyłu a nie pod siebie
c) druga ręka trzyma ogon i napręża grzbiet, żeby automatycznie się wyrównał

A to Lucky - z którym wystąpiłaś - tak go pani Ewa wystawia:
[IMG]http://www.lofty.irishsetter.pl/pic/49f35619b2a1e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Hm, Shetanka, mowilas ze nie wiesz czemu 3/5 i co zrobilas źle - to tu widze pare bledow -
a) trzymasz ringowke do gory, a powinna byc obluzowana ma maxa i swobodnie spuszczona w dol
b) tylne nogi wyciągnięte do tyłu a nie pod siebie
c) druga ręka trzyma ogon i napręża grzbiet, żeby automatycznie się wyrównał[/quote]

Wielkie dzięki :D [SIZE=1]ja to już takie beztalentowe dziecko jestem[/SIZE] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ale dobrze, że wkleiłaś zdjęcia, bo teraz będziesz wiedzieć, a tak to byś cały czas nie wiedziała czemu tylko 3pkt. :)[/quote]

Dokładnie... tylko szkoda że nie dowiedziałam się tego od sędziny na ringu :shake:
Jak dobrze że jest aparat :evil_lol: i dogo :lol: [SIZE=1]bo może po zdjęciach bym doszła co jest źle, ale zajęłoby mi to trochę czasu [/SIZE]:oops:

Zaraz wstawiam zdjęcia z finałów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']sobota- Grupa starsza , bo nie wiem jak młodsza:

I- Ola Szydłowska + Zw. Dnia
II- Alka Nowak
III - Mateusz Legieta
IV- Magdalena Andrusiewicz - czyli ja :loveu:[/quote]


Uwazaj sobie jak i o kim piszesz.............................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...