Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzka']Jasne że będe dbała o nią bo W-awa niedaleko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

jestem w pogotowiu, jakby co, pamietaj:lmaa:






[URL="http://www.smileycentral.com/dl/index.jhtml?partner=ZSzeb098_ZRman000&utm_id=7926"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb098&pp=ZRman000[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']
Myślę że Kodinka długo nie nie będzie czekać na domek :cool3:[/quote]

a ja myślę, że poczeka dłużej jak nie dacie Brysio odpowiedzi na pytanie niezbędne w robieniu ogłoszeń:roll:
zresztą, teraz to już nawet nie wiem, czy Brysio nie dała sobie "siana" i nie zabrała się za innego psa, bo dużo ludzi ją o ogłoszenia prosi:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']a ja myślę, że poczeka dłużej jak nie dacie Brysio odpowiedzi na pytanie niezbędne w robieniu ogłoszeń:roll:
zresztą, teraz to już nawet nie wiem, czy Brysio nie dała sobie "siana" i nie zabrała się za innego psa, bo dużo ludzi ją o ogłoszenia prosi:cool1:[/quote]
Już odpowiadam
Tekst z pierwszego postu po małym liftingu może być
Kodinka ma ok 5 lat
Jest grzeczna posłuszna
Ma wszystkie szczepienia i aktualna książeczkę zdrowia
namiary na mnie
[email][email protected][/email]
792-061-133 Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Już odpowiadam
Tekst z pierwszego postu po małym liftingu może być
Kodinka ma ok 5 lat
Jest grzeczna posłuszna
Ma wszystkie szczepienia i aktualna książeczkę zdrowia
namiary na mnie
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
792-061-133 Agnieszka[/quote]
Kodinka to bardzo grzeczna posłuszna dziewczynka.Całą noc grzecznie przespała nie brudzi w domu .Bardzo garnie się do człowieka ,uwielbia głaskanko i mizianko.Na smyczce chodzi ładnie nie ciągnie się i nie szarpie.Dzisiaj troszke pozowała do zdjęć .Zaraz je wstawie .Acha jeszcze jedno juŻ wysCzesałam z niej pół poduchy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja śliczna!:loveu: tylko, te żeberka:-( i doopcia taka mała:-(
[B]zuzka[/B], może trzeba jej coś kupić, jakieś witaminki...
gdyby było coś potrzebne, to pisz do mnie.
Jejku, tak bym się poptrzytulała:placz:i do łóżka zaprosiła;)
Lubię, takie duże włochate psy, a mój Borys nie chce sie przytulać, bo ciągle mu gorąco:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Kodinka to bardzo grzeczna posłuszna dziewczynka.Całą noc grzecznie przespała nie brudzi w domu .Bardzo garnie się do człowieka ,uwielbia głaskanko i mizianko.Na smyczce chodzi ładnie nie ciągnie się i nie szarpie.Dzisiaj troszke pozowała do zdjęć .Zaraz je wstawie .Acha jeszcze jedno juą wyszesałam z niej pół poduchy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
rewelacyjne wiadomości :multi:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa ale jak widać rozpoczął się czas wakacji dla ludzi czyli czas wyrzucania dla psiaków :( :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1167/bardzo-wystraszony-wyglodzony-wyrzucony-z-auta-pies-potrzebny-pilnie-dom-kilece-140565/#post12502474[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...