Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

[quote name='kika_krk']Witam w jesienny poniedziałek:). Co nowego u Szariczka, jak on się miewa ? Co z nowym domkiem?[/QUOTE]
U Szarika wszystko OK.
Nowy domek może czasem dopiero na wiosnę powstać. Na razie jest ledwo zaczęte, a ma być porządnie więc to musi potrwać:)

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img15/9522/dsc0943u.jpg[/IMG] [/IMG]

A tu link do fotki na fb - Szariczek na swoim własnym posłaniu:)
[URL]http://pl-pl.facebook.com/photo.php?fbid=495560300475030&set=pb.329549167076145.-2207520000.1352631272&type=3&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z wydarzenia na FB dowiedziałam się, że Szariczek jest w drodze do domu. Na miejscu będzie około 15.
A co z Kassi? Jeśli tymczasowiczka Pani, która od dzisiaj będzie nową opiekunką Szarika, znajdzie DS to wtedy Kasetka dołączy do Szariczka i razem będą mieszkać.

Link do wydarzenia: [URL]https://www.facebook.com/events/435205833203646/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Maćku, czy Szarik pojechał? Cieszę się, że jedzie, a z drugiej strony, szkoda mi Kassi. Napisz więcej, jak wyjazd, kto robił przedadopcyjną, jaki dom. Czy do Andy, czy gdzieś indziej?[/QUOTE]
Wszystkie te pytania niestety nie są do mnie:roll:
Nie było mnie jak Szarik pojechał i nie wiem nic o wizycie PA:roll:
Teraz sam czekam na info i fotki z nowego domu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewachw']Jak dobrze rozumiem Szarik w domu stałym, więc deklaracje już nie są potrzebne? Zbliża się mój "termin płatności" i nie wiem co robić. Jeżeli już Szarikowi nie potrzebne to będę mogła zwiększyć deklarację dla Skarpety Owczarkowej.[/QUOTE]

Tak! Deklaracje Szarikowe mogą zostać wstrzymane! To jest jakiś cud :))) Szaik jest dość zamożny, bo ma uzbierane ponad tysiąc złotych górki, więc starczy na diagnostykę. Później wieczorem wstawię ostateczne rozliczenie i porobię przelewy.

Link to comment
Share on other sites

kawałek cytatu z fb -info z ds
"...dzieki Szarik bez jajek niesiety - mam zdjecia zeby pokazac jakie zmiany mial szariczek w swoich jaderkach - usg potwierdzilo zmiany bynajmniej nei starcze - zatem zdecydowalam si je usunac zeby potem nie musiec dzialac w pospiechu - wszystko poszlo dobrze - szariczek sie wybudzil teraz spi spokojnie - zrobilam tez jak sobie spal rtg kregoslupa - potwornie zmieniony moja kochana Pani doktor twierdzo ze to jakis cud ze Szarik chodzi ..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...