Jump to content
Dogomania

Obedience we Wrocławiu


mafia

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

u mnie w klubie jest troche zajec grupowych ale to zalezy na jakim poziomie jestescie,bo dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych odbywaja sie takie treningi posluszenstwa, ale jesli chodzi o konkretne polecenia z zawodow obedience to najpierw trzeba super umiec indywidualnie, ale chodzenie przy nodze czy zostawanie jest robione w grupach

Link to comment
Share on other sites

cześć Marta:multi: , dziękuję za odpowiedż:smile: , mojego Ola i jego "zaawansowanie";) znasz dobrze. Oluch to czarny cane corso.
W AgilitydeLuks nie mogę już trenować , bo nie jestem w stanie dojeżdzać na zajęcia w tygodniu.
Poza tym dla mnie najwazniejsza jest praca w grupie psów, ze względu na nieustanną konieczność socjalizacji Olka.
Obecnie chodzę na PT do ZK , do pana Janusza Arnolda i jestem zachwycona. Mam wspaniałą, bardzo sympatyczną grupę a pan Janusz jest świetnym prowadzącym. Naprawdę polecam właścicielom wielkich molosów, do których trzeba mieć często anielską cierpliwość.
Bardzo żałuję i dziwi mnie to, ze ZK nie ma takiego klubu całorocznego.

Link to comment
Share on other sites

No do molosów anielską cierpliwosć.....
A właśnie w Agility de Luks zajecia są w tygodniu? czy w weekend .
Ponieważ chcę gdzieś sie z bernenka zapisać na Obedience, tylko nie wiem gdzie. Właśnie myślałam o de Luks.

Link to comment
Share on other sites

to bede musiała sie skontaktować, a jeśli mi nie bedzie pasowało to szukać gdzie indziej bo mam daleko i szkołe więc godziny i dni mi nie pasują, tylko nie wiem kiedy z mała zaczać bo narazie szukam odpowiedniego psiego przedszkola. Ma 4,5 miesiaca

Link to comment
Share on other sites

Przyczytalam caly ten watek i musze przyznac,z e dyskusja byla zaciekla:)
my z Astonem pracowalismy indywidualnie z trenerem, ale obecnie planuje szkolenie grupowe, bo Aston nie umie pracowac w obecnosci innych psow tak jak bym chciala.Aston jest szpicem wilczym,wiec generalnie jest to dosc uparty i lubi chodzic wlasnymi sciezkami. ale ja jestem bardziej uparta od mojego psa i mam zamiar nauczyc go chodzenia moimi sciezkami:lol:
wiec planuje isc na niedzielne spotkanie do Agility de Lux. obiecuje, ze opowiem jakb bylo...

Link to comment
Share on other sites

Na szkoleniu w Agility de Lux bylo ok:) nie mam co prawda porownania, ale wydaje mi sie, ze zajecia prowadzone sa bardzo dobrze.
jedyne, co mi przeszkadzalo, to straszny gorąc i brak drzew, pod ktorymi mozna byloby spokojnie pracowac z psami. moj Aston ciezko znosi upały...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

wrocławianie a moze wy sie orientujecie czy w waszym mieście będa w tym roku jakieś zawody obedience? bo mam dobrą drogę do wrocławia i byłąbym skłonna przyjechac (tzn namówić rodziców) ale nie wiem czy zawody będa... w tamtym roku były - więc w tym roku powtórka?? do związku napouisałam ale mi nie odpisali...;/ więc jakbyście coś wiedzieli to bardzi prosze dajcie znać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']do związku napouisałam ale mi nie odpisali...;/[/quote]
Bo sami nie wiedzą:mad: Pani w sekretarjacie nie ma wogóle takich informacji. Dowiedziałam się tylko, że musze zapytać się jakiegoś Pana X od szkolenia, ale ona nie wie dokładnie...:angryy: Więc wiem, że nic nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...