Jump to content
Dogomania

Lublin, 14.06.2009 -National Dog Show (CAC)


Nirse

Recommended Posts

Rezultaty :

Psy:

kl. championów: LHIS LHAM Ypsylon CWC, NPwR

Suki:

kl.szczeniąt : Nirse KAMARIA wo. BOB PUPPY, III BIS PUPPY
kl.pośrednia : LISA Stellanova CWC BOB

Gratulacje dla szystkich a szczególne dla Kamarii za super debiut !

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękuję za gratulację [/B]:multi::multi:

Pogoda była bardzo mokra do południa jak dla Basenji czyli ciagle padało ale Basenji dały radę :) ocena dokładna i wnikliwa, Kamunia bardzo piękny opis dostała i jestem z niej dumny jak na debiut pięknie chodziła i stała ..
Miło było poznać Taschę i Ypsylonowego chłopaka :p

Tascha jeszcze z Lisą zajeła trzecie miejsce na najpięknieszego psa oddziału lubelskiego ..pięknie się na finałach pokazaliście ..wielkie gratulację za tak synchroniczny duet :multi::multi: a teraz idziemy spać zmęczeni i bardzo dzardzo zadowoleni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']
Tascha jeszcze z Lisą zajeła trzecie miejsce na najpięknieszego psa oddziału lubelskiego ..pięknie się na finałach pokazaliście ..wielkie gratulację za tak synchroniczny duet :multi::multi: [/quote]

Tym większe gratulacje dla Lisy i Taschy !

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za gratulacje:loveu:
Zawsze ćwiczymy duzo w sezonie wystawowym- staramy sie jak najlepiej przygotować i zaprezentować :smile:

[B]Basenjifiona[/B] -a mówiłam,ze warto zostac mimo pogody ;) i słoneczko w końcu wyszło, i Kamaria "na pudle" stanęła-GRATULACJE ! :kciuki:

zdjęcia Lisy i Kamarii sa w wątku ("Wystawy") wystawy lubelskiej

Link to comment
Share on other sites

Wiemy wiemy ..... :)Iza robione były zdjęcia ale ja ich nie mam i padał deszcze więc nie wiem jaka jakość ich będzie ..jak tylko dostanę to prześlę :))) pozdrawiam i czekam aż się pochwalisz nową zdobyczą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, dzięki uprzejmości koleżanki forumowej mam parę zdjęć :cool3:


Wstawię inne zdjęcie to była kwestia ujęcia i prób ustawienia pozdrawiam :)

[img]http://lh5.ggpht.com/_4461VtJvga8/SkOe16DWtdI/AAAAAAAAIv8/HW_7zWpQ4eQ/s800/kamaria-lublin.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memsahib']he, he skoro krytykuje się czyjeś basenji, to trzeba miec też odwagę przyjąc krytykę.
przy okazji gratuluję basenjifiona, udanego debiutu Kamarii i jej rodzeństwa na wystawach.

pozdrowienia
memsahib[/quote]

Czym innym jest krytyka widząc psa w akcji od tych z " ujęcia " , co innego drobna uwaga czy podpowiedź szczera w dobrej intencji i tu pewnie tak miało być ..forma dowolna tylko kanał przekazu nie ten a przynajmniej nie preferowany w tym przypadku.:razz:

A za gratulację dziękuję :p pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nastąpiło kompletne nie zrozumienie może z racji tego, że się nie znamy ...my z Ypsylonem się dobrze znamy także prywatnie i właśnie konkretnie do tematu czyli jednego zdjęcia w poście wcześniejszym odniosłem się, cytuję ... "[B] co innego drobna uwaga czy podpowiedź szczera w dobrej intencji i tu pewnie tak miało być .."[/B] .Wiem, że chciała dać dobrą wskazówkę tylko to nie jest wątek na takie uwagi.Myślę, że temat jest dla mnie zakończony tym bardziej że strony zainteresowane nie rozwijają tego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...