Jump to content
Dogomania

Reklama pedigree


Dacote

Recommended Posts

W reklamie pedigree usłyszałam świetną piosenkę. Chodzi o tę reklamę:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=LySng6K8L2k]YouTube - Pedigree - Mamy twarde dowody[/url]
Czy mogę prosić kogoś o tytuł tej piosenki? Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

będzie trudno ... Wątpie, żeby ktoś pomógł ;) Przykro mi. A może umiesz angielski? Możesz wyłapać tekst, wpisać w Google i powinno być!
Ale wypowiem się na temat samej reklamy. Wszystko fajnie, jak zawsze w Pedigree, ale końcówka z kupą mnie zdziwiła;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']To jest piosenka Raul Constantine - Me and you [URL="http://www.youtube.com/watch?v=vrHBN9KQ-io"]YouTube - raul constantine - me and you[/URL]


Jak ktoś chce to w mp3 to piszcie na PW :)[/quote]
Dxięki wielkie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka_Olga']będzie trudno ... Wątpie, żeby ktoś pomógł ;) Przykro mi. A może umiesz angielski? Możesz wyłapać tekst, wpisać w Google i powinno być!
Ale wypowiem się na temat samej reklamy. Wszystko fajnie, jak zawsze w Pedigree, ale końcówka z kupą mnie zdziwiła;)[/quote]
Mnie też:) Ale zachęcają tym samym do sprzątania po psie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Olka_Olga'][B][U]Tosa_Inu&Husky[/U][/B] - tak też można to zrozumieć;)
Tak na marginesie, to nowa szata graficzna karmy wreszcie jest taka, jak za granicą. Wiem, bardzo małoważna kwestia, ale z tymi sprawami zawsze PL zostaje w tyle :p[/quote]
Mi się bardziej podobała polska:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

A jaka ma byc karma skoro taka kasa idzie na reklamę?
To proste prawo ekonomii - producent musi wyjsc na swoje więc na czymś odbija te wydatki.
Filmiki, , reklamy w tv , pierdołki rozdawane na prawo i lewo, festyny - to wszystko cięzka kasa byle oczarować i w niezorientowanych wyrobic przekonanie że karma jest super. I to niestety działa choć z uczciwością i miłością do zwierząt ma niewiele wspólnego.

A jak myslicie czym karmione są te pieski z reklam? Pedigree?:diabloti:

To wszystko równie obrzydliwe jak reklamy zup w proszku z usmiechniętymi bobasami i tekstem typu "mamusia pyszną, zdrową zupkę ugotowała"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...