Jump to content
Dogomania

Buldog i kolczatka????????????!!!!!!!!!!!!


madziaino

Recommended Posts

[quote name='Draczyn']Tak mile i kulturalne wypowiedzi pozostawiam bez komentarza. Pozdrawiam wszystkich serdecznie[/quote]


Nie uważam ani jednej z mojej wypowiedzi za nie kulturalnej bądź nie miłej. Bardzo proszę żeby Pani przeczytała to co Pani pisała. W Pani wypowiedziach brakło elementów mocnego poparcia i nie odpowiedziała Pani na ani jedno zadane z mojej strony pytanie - z całym szacunkiem ale właśnie w tym brakło kultury i uprzejmości. Jak i Pani odniesienie się do jednej osoby z forum i jeszcze większą [COLOR=Green][cenzura][/COLOR] był odnośnik do strony internetowej hodowli owczarków. Pani pozostawia odpowiedzi bez komentarza bo nie potrafi Pani na nie odpowiedzieć popierając swoje zdanie. I zanim Pani określi wypowiedź innej osoby dobrze było by zajrzeć do swoich wypowiedzi i zastanowić się czy aby na pewno były w porządku wobec innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola_Joga']Nie uważam ani jednej z mojej wypowiedzi za nie kulturalnej bądź nie miłej. Bardzo proszę żeby Pani przeczytała to co Pani pisała. W Pani wypowiedziach brakło elementów mocnego poparcia i nie odpowiedziała Pani na ani jedno zadane z mojej strony pytanie - z całym szacunkiem ale właśnie w tym brakło kultury i uprzejmości. Jak i Pani odniesienie się do jednej osoby z forum i jeszcze większą [COLOR=Green][cenzura][/COLOR]był odnośnik do strony internetowej hodowli owczarków. Pani pozostawia odpowiedzi bez komentarza bo nie potrafi Pani na nie odpowiedzieć popierając swoje zdanie. I zanim Pani określi wypowiedź innej osoby dobrze było by zajrzeć do swoich wypowiedzi i zastanowić się czy aby na pewno były w porządku wobec innych.[/quote]Dziekuje za tak mile podsumowanie i pozostawiam bez komentarza, bo takie obrazanie i wyzywanie, to naprawde nie w moim stylu.
Mam tylko serdeczna prosbe - zdejmijcie kolczatki z buldozkow, bo one naprawde sobie na to nie zasluzyly, aby takim narzedziem byc traktowane
Zegnam

Link to comment
Share on other sites

Skoro Draczyn szkoliłaś psy u Brzezichy to zapewne na kolczatkach.
Proponuję Ci również zejść z mojej osoby jak i również zostawić Zbyszka w spokoju, nie wiem co było w Twoim poście przed jego moderacją, ale nie masz prawa oceniać człowieka, którego nie znasz

Link to comment
Share on other sites

O jej.. Ale to jest naprawdę coś paradoksalnego co Pani pisze. Jeszcze raz PROSZĘ Panią żeby Pani przeczytała swoje odpowiedzi zaczynając już od pierwszej . To co ja napisałam w niczym nie dorównywało Pani przejrzystym wręcz pozbawionym jakiejkolwiek kultury (jeżeli nie rozumie Pani w których momentach to podam KOLEJNY przykład NIE PRZESZŁYŚMY NA '' TY '' a Pani w każdym poście zwracała się bezpośrednio na ''Ty '' ) mało tego nie umiała Pani mocnymi argumentami poprzeć swojej wypowiedzi która stanowczo pokazywała by nam ''TAK TO JA MAM RACJE '' . Bo to o to tu chodzi . Pani natomiast uciekała się do podawania nazwisk , stronek ale nadal nie odpowiedziała na pytania i nie odpowiedziała Pani CZY ZNA PANI OSOBIŚCIE osobę którą Pani próbuje oczerniać . no z całym szacunkiem ale to już jest szczyt. nie ma Pani za grosz pojęcia o tym Co Pani mówi i to nie jest moje osobiste stwierdzenie ''od tak '' - to jest mój wniosek po przeczytaniu Pani wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Na wszelkich forach zwracamy sie do siebie po nikach. Na forach nie ma Pań i Panow. Takie sa niestety zasady
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz prosze o nieobrazanie mnie[/quote]

A to już jest Pani zdanie i kolejny wyraz braku szacunku i beznadziejne stwierdzenie, bo forum nie forum- wypada zapytać . to już nazywa się kulturą . I nikt oprócz Pani samej nie obraża tutaj nikogo . Jeżeli wszyscy hodowcy mieli by takie podejście to była by to światowa porażka. Dyskusja z Panią nie ma jakiegokolwiek sensu bo Pani tylko egoistycznie bez pojęcia racji się broni używając do tego śmiesznych ''taktyk'' . No ale cóż... po dyskusjach można stwierdzić kto co sobą reprezentuje ...


''Wiola_od_Gacka '' - Pani Ania w tym przypadku ma ogromną rację. Z resztą BF który pokąsał Magije pokąsał również swojego przewodnika generalnie w chwili zupełnie nie spodziewanej . '' Pokąsał '' - nie wiem czy to aby na pewno nie zbyt zdrobniałe określenie . Jest to jeden nie liczny przypadek o którym my wiemy , a ile jest takich które są usypiane bądź żyją w zamknięciu ? moża by też doszukiwać się w takim agresywnym zachowaniu win hodowców , którzy nie odpowiednio (czasem ze zbyt dużym pokrewieństwem ) łączą z sobą psy . Moim zdaniem wina że są takie przypadki w 98,99 % należy niesety do człowieka - hodowców , właścicieli i ludzi którzy na to są obojetni.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Drogie Panie...proszę powściągnąć emocje.
Nikt nikogo do swojego zdania nie przekona na siłę.To jest forum publiczne i każdy może mieć swoje poglądy w danym temacie i je wyrażać.Byle kulturalnie.
A używanie słów w stosunku do drugiej osoby "prostota","głupota"...jest obraźliwe.Jeśli w dalszym ciągu będą używane,wyciągnę konsekwencje.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A czy dla Pani obrażaniem nie jest podawanie nazwisk ? Forum jest do wymiany zdań , prawda ? w momencie kiedy ktoś neguje kogoś doświadczenie sam nie uzasadniając swojego i nie biorąc pod uwagę swoich osobistych wypowiedzi to czym to jest ? Jak w takim razie to nazwać ? Czy nie było by najprościej z uprzejmości odpowiedzieć na pytania ? Dla czego nie zostały wyciągnięte konsekwencje z podania adresu strony internetowej w celu negatywnej reklamy ? Bądź zakłamania co nie stosowania kolczatek u (nazwiska nie wymienię ) ? Czy takie kłamstwa nie są prostotą właśnie ? Kto jak kto ale sam moderator wydaje mi się że powinien rozpatrywać wątek od samego jego początku aż po sam koniec kiedy coś takiego stwierdzi. Nie rozumiem dla czego moje odpowiedzi uznane zostały za obrazę a drugiej strony nie ? Czy nie chodzi tu przypadkiem o osobiste relacje ? Wiadomo - każdy ma swoje zdanie , ale w momencie zadania pytania kulturą jest odpowiedzieć na nie , nie używając metafor nie cywilizowanego świata. Jak i również wypowiadanie się na temat produkcji czegoś na co generalnie cząstka nie ma wpływu wręcz oznajmianie też nie jest w porządku . Dla czego jedna osoba może krytykować i wyśmiewać doświadczenie drugiej osoby a osoba włączająca się nie może poddać krytyce zdania właśnie tej osoby ? odpowiedzi nie zostały poparte żadnymi argumętami, zadawane pytania zostały ignorowane. Ludzie uczą się od ludzi. Być może gdyby padły odpowiedzi na te wszystkie pytania nauczyło by nas coś to , a w ten sposób było to nie na miejscu i jeszcze osoba zainteresowana ma ponieść konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

Moje osobiste relacje z Draczyn każdy na tym podforum zna.
Jestem obiektywna i nie widzę aby ona w tym wątku kogokolwiek obrażała.
Nazwisko i adres stronki zostały usunięte i nie jest to powód aby od razu wyciągać konsekwencje.W Twoim wypadku też ich od razu nie wyciągnęłam,choć raporty przyszły właśnie na temat Twojego zachowania.
Tak,tak Twojego.I proszę mi nie zwracać uwagi,ze mam mówić per Pani.Rejestrując się na forach musisz brać pod uwagę fakt,ze tu się używa nicków.Ja nie wiem czy masz lat 9 czy 50.
I prosze nie dyskutować na temat moderowania na forum,bo zabrania tego regulamin,z którym proponuje się zapoznać.
[quote][B]5. POSTY[/B]

a) Zabrania się pisania postów o treści:
[COLOR=Red][B]- obraźliwej[/B][/COLOR]
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.

b) Posty pisane przez jednego użytkownika, jeden pod drugim, będą łączone, chyba ze moderator zadecyduje inaczej. Nie dotyczy fotoblogów.

c) Nadużywanie emotikonek, dużych liter, kolorowych czcionek – jest zakazane – uciążliwe posty będą moderowane lub usuwane.

d) Kolor zielony jest zarezerwowany dla moderatorów.

e) Pisząc na forum przestrzegaj zasad ortografii i pisowni języka polskiego!

f) Funkcja podgląd – skorzystaj zanim wyślesz posta – pozwoli Ci ona wyłapać ewentualne braki, literówki i błędy. Jeśli jednak nie skorzystałeś z opcji „podgląd” a w poście są błędy itp. – skorzystaj z opcji "edit" w prawym, dolnym rogu Twojego postu.[/quote][quote][B]12. [/B][B]PROBLEMY LUB PYTANIA DOTYCZĄCE DZIAŁANIA FORUM, MODEROWANIA[/B]

a) Zgłaszamy moderatorom lub administratorom na PW. Zanim zgłosisz problem/pytanie zajrzyj do FAQ u góry strony.

b) Zgłaszamy funkcją "raportuj zły post"

c) Swoją prośbę / problem zgłaszaj TYLKO do jednego moderatora. Jeśli w ciągu 12 h nie otrzymasz odpowiedzi – dopiero wtedy pisz do innego moderatora. Zgłaszanie jednego problemu kilku moderatorom naraz powoduje bałagan i niepotrzebne zamieszanie.

[B][COLOR=Red]d) Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na PW moderatora odpowiedzialnego za dany dział, Margo, Admina lub Pogotowia Moderatorskiego.
Posty z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane. Nieprzestrzeganie tej zasady będzie skutkowało punktami karnymi lub banem.
[/COLOR][/B]
e) Przypadki, których nie można rozstrzygnąć zgodnie z regulaminem oraz bany dla użytkowników, będą rozpatrywane indywidualnie i rozstrzygane większością głosów moderatorów.

f) Poza w/w punktami obowiązuje na forum przestrzeganie zasad netykiety (zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w Sieci)

Celowe łamanie powyższego regulaminu, będzie karane przyznaniem użytkownikowi punktów karnych, banem czasowym lub dozywotnim. 10 punktów karnych jest równoznaczne z otrzymaniem bana na miesiąc.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Chefrenek']Świetny pomysł, kantar dla buldoga.[/QUOTE]

a czy ja w swojej wypowiedzi napisałam, że polecam kantar dla buldog...?! chyba nie...

o kantarze pisałam w kontekscie kolczatki...chodziło mi tylko o to, że kantar jest (według mnie) super alternatywą dla kolczatki...
...a b.f. nie jest chyba aż tak silnym psem żeby nie można było sobie z nim poradzoć stosując np. łańcuszek zaciskowy/lub takową obroże, no a jeżeli jest aż tak źle to mozna zastosować kolczatke odpowiednio dobraną (mała, krótkie kolce, pół-kolczatka...)ale uważam, że tego typu rzeczy powinno sie stosować tylko podczas szkoleni, a nie na cociedzinny spacer...
...moi rodzice maja asta-niestety musi chodzic na kolczatce bo jest bardzo silny i ma dośc wybuchowy charakter, ale kolczatka nie robi mu krzywdy-kiedy pies idzi spokojnie kolczatka zwisa luźno...a otarcia na szyi miał od skórzanej obroży, kóry gdy zamokła zrobiła sie sztywna...
PZDR :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...