Jump to content
Dogomania

Maść SREBRNA ?


Malamutka

Recommended Posts

[quote name='Runa']Shamuk jeszcze nie jest dorosłym psem ale jest masci srebrnej :P
[url]http://img.photobucket.com/albums/v385/Runa/Shamuk/Shamuk_5m-cy_02.jpg[/url]

Pewnie jeszcze ktoś znajdzie jakiś ładne zdjęcia :P[/quote]

kurcze ten pies ma 5 miesiecy ? moj ma 4 i jest 2 razy mniejszy chudszy i owlosiony.. cos mi tu nie pasuje. miesiac roznicy a tak ogromna w budowie itd ?

Link to comment
Share on other sites

tak Shamuk na tym zdjęciu ma 5 miesięcy. Może tylko wygląda na takiego dużego, w rzeczywistości wciąż mi się wydaje, że powinien być wyższy (teraz ma niecałe 11 m-cy)
a co to znaczy, że jest owłosiony? to jaki wg ciebie jest Shamuk? łysy? :-? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Runa']tak Shamuk na tym zdjęciu ma 5 miesięcy. Może tylko wygląda na takiego dużego, w rzeczywistości wciąż mi się wydaje, że powinien być wyższy (teraz ma niecałe 11 m-cy)
a co to znaczy, że jest owłosiony? to jaki wg ciebie jest Shamuk? łysy? :-? :)[/quote]

Mam nadzieje ze tylko na zdjeciu wyglada na takiego duzego bo inaczej popadne w jakies kompleksy co do swojej pociechy.. A co do owlosienia. Nie nie, nie lysy, wrecz przeciwnie, przynajmniej na fotce wyglada ze ma bardzo bujna dluga i duza siersc w porownaniu do 4 miesieczego hasana.. Chyba ze teraz jak moj porzuca siersc mu odrosnie rownie piekna dluga i bujna siersc jak u Twojego. I bede sie ludzil ze tak sie stanie...
Chyba juz popadlem w komleksy :P

Link to comment
Share on other sites

A'popos srebrnych husky... :) [url=http://www.huskycolors.com/silver.html]Colors of the Siberian Husky-Silver[/url]
Pozdr. :)

PS. Srebrna maść to białe włosy z samymi tylko końcówkami szarymi lub czarnymi. Szara to włos u podstawy biały, później szary i na końcówkach czarny. Wilczasta-włos przy podstawie jasny, później w odcieniach koloru żółtego i brązowego, z czarną końcówką. Czarno-srebrny-włos biały u podstawy, później czarny aż do koncowek + białe podszycie. Czarno-bialy-włos caly czasny od cebulki do koncówek. :) (chyba nic nie przekręciłam ;) )
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Strasznie ciemny ten szczeniak.Jestes pewny,ze on ma byc srebrny? :wink:[/quote]

Z tego co pytalem o jego siersc na tym forum ktos pisal iz zapewne bedzie mial masc srebrna gdyz juz za mlodu mial troche siwego wlosa..
Teraz ma 4 miesiace i ogolnie prezentuje sie tak iz na grzbiecie na gorze ma carny pas a im nizej tym ma taka siwa sierc.. Na szyi calkowicie juz ma szara mimo iz byla czarna na poczatku.. Czyli caly czas kieruje sie ku siwieniu.. badz cos w ten desen. jak bede mial fotki pokaze jak jest obecnie.. I mysle ze ta osoba miala racje iz bedzie masci srebrnej bo ani do bialego ani do czarnego raczej nie zmierza po bokach czy tez na szyi.. no zobaczymy bo teraz zrzuca siersc jak sie bedzie prezentowal.

Link to comment
Share on other sites

KOCHACIE HUSKY ?? POMÓŻCIE RATOWAC MOJEGO PSA WIECEJ INFORMACJI NA TEMACIE WOŁANIE O POMOC A PIESKA ZOBACZYCIE NA BLOGU [url]http://blog.mportal.pl/pomoc-dla-diabla/[/url] PROSZE O POMOC ZROZPATRZONA WŁAŚCICIELKA AHA A NA MARGINESIE JEST ON WŁASNIE SREBRNEJ MAŚCI ZOBACZCIE GO NA BLOGU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...