Jump to content
Dogomania

cieczka


Aria@Monika

Recommended Posts

Czy suka w czasie cieczki zle sie czuje, boli ją cos ma skurcze tak jak babki?? jesli tak to co jej dawac zeby jej nie bolało, ja mam jakies paranoje ze mój pies przeciez nie umie powiedziec ze cos mu sie dzieje...
Uprzedzając przyszłe pytania- 1.tak to suka hodowlana- nie bedzie sterylki jak narazie, 2. tak ma rodowód :D

Link to comment
Share on other sites

jesli ktoś juz widział takie tematy to wchodzic nie musi- ja do czytania nie zmuszam a jesli mam pytanie i na ostatnich kilku stronach nie widze nic na temat to zakładam nowy topik to wieczne oburzanie sie "nie zaśmiecac forum" itp jest troche bez sensu- chyba po to ono własnie jest zeby zadawc pytania jesli chce sobie poszukac na swiecie informacji to wchodze na google.
Kobiety podczas okresu mają skurcze czesto silniejsze od porodowych jak mówi pani gin, moja przyjaciółka wymiotuje, traci przytomność itp
Suka nie ma mi jako tym powiedziec dlatego pytam.

Link to comment
Share on other sites

moją bolało jak sam skurczybyk. jak coś jej się dzieje to siada cichutko w kaciku, plecami do świata i "wylizuje powietrze", potrafi przy tym popiskiwać. tak jest z jakąś ranką na łapie po spacerze czy nawet jak jej coś między zęby wejdzie. jak miała cieczkę, to co rusz podrywała sie z gleby, robiła obrót, dwa w miejscu jakby chciała się polizać po krzyrzu i frunęła w kąt. posiedziała, popiszczała, polizała powietrze i wracała na poprzednie miejsce. ja jej nic nie dawałam, ale ktoś mi mówił, że zwykłe środki przeciwbólowe w jakichś mniejszych dawkach podobno można podawać.
pozdrawiam i życzę cierpliwości :wink: u mnie już na szczęscie po cieczkach 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...