Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

Malutka smacznie śpi, nie wie co ją jutro czeka.
Trzeba usunąć po trzy cycuszki na obu listwach od strony tylnych łapek. Blizna na brzuszku będzie dość duża, ale na pewno znacznie mniejsza niż u Polci.
Poleńka ma bliznę po jednej stronie, ale za to na całej długości tułowia. Ostatnio miała usunięte tylko dwa guzki po drugiej stronie i na szczęście nie były to zmiany nowotworowe.

Link to comment
Share on other sites

Już po wszystkim, trzeba było jednak usunąć wszystkie cycuszki. Więc malutka ma bliznę ,,od gardzieli do pierdzieli"
Przywiozłam ją 14 tej i daje popalić. Ani minuty nie usnęła, kręci się jak fryga, próbuje się dostać pod koszulkę. Muszę trzymać kojec obok siebie i cały czas ją trzymać. Ale po czyszczeniu zębów było to samo, do rana szalalała, kręciła się. Myślę że jak trochę minie działanie leków p-bólowych, to ból zmusi ją do spokoju i troszkę przyśnie.
Miałam tyle różnych psów po operacjach, ale Tinka bije wszystkich na głowę.

Przy okazji pobraliśmy krew do badań Tuptusiowi. Za 2 tygodnie będzie miał usuwane kaszaki, tłuszczaka i czyszczone ząbki.
Tego samego dnia oczyścimy również ząbki Goliacikowi.

Serdecznie wszystkim dziękuję za trzymanie kciuków, łapeczek i innych części ciała :loveu::loveu:
Pomogło, wszystko poszło bez komplikacji.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Noc z głowy to dla mnie norma, chciałabym tylko żeby ona sobie trochę odpoczęła. Męczy się sama z sobą, broni przed snem, a operacja na pewno ją wymęczyła, trwała 2,5 godziny.

Najspokojniejszy po operacji był Maluszek, leżał z cewnikiem w pęcherzu i ani się nie poruszył. Popiskiwał tylko sobie po cichu. Ale Maluszek jest bardzo mądry i cierpliwy, to wyjątkowy piesek.

Obawiam się że z Tuptusiem też będzie polka, jest bardzo chimerycznym facetem :p

Link to comment
Share on other sites

...a nie można dać Maleńkiej coś minimalnego an wyciszenie? Dla Jej dobra? Żeby jak piszesz -odpoczęła? Nie znam się na tym....tak tylko myślę...no i chyba większość facetów to chimerycy:diabloti:....mojego Krzysia dziś "ćmiła" głowa i prawie umierał...nie wiem co by zrobił jakby miał takie bóle kości związane z RZS...:-o

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie można, jest jeszcze pod wpływem psychotropów używanych w narkozie. Dopiero w nocy będe mogła podać. Ale coś mi się wydaje że one na Tinkę działają paradoksalnie pobudzająco. Dopiero teraz powoli staje się spokojniejsza i po parę minut podsypia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję.
Tinka dalej kręci się w kojcu odwrotnie do wskazówek zegara. Chyba jeszcze dobrze działają p-bólowe, przy takim cięciu ból uniemożliwiałby jej tak gwałtowne ruchy.
Kurczę, pierwszy raz mam takiego świderka po operacji.
Nawet warknęła na mnie. Pierwszy raz :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Chyba długo mi to będzie pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...