Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

Haliza, mama_Alfika i wiele innych osób ma wszystkie opcje pisania postów, tak jak w starej dogomanii. Przejrzałam reklamacje wielu osób po przekształceniach i mają to samo co ja. Próbuja sami naprawiać, piszą do moderatorów i zero odzewu.

EVA w tym roku jest bardzo dużo gąsek, nawet haliza miała okazję wybrać się na zbiór gęsi do Rudnika i Łysakowa. A to jest zupełnie inne grzybobranie, przypomina tropienie zwierzyny, która sie przed nami chowa :). Haliza całkiem fajnie sobie z nimi poradziła.

Link to comment
Share on other sites

 

EVA w tym roku jest bardzo dużo gąsek, nawet haliza miała okazję wybrać się na zbiór gęsi do Rudnika i Łysakowa. A to jest zupełnie inne grzybobranie, przypomina tropienie zwierzyny, która sie przed nami chowa :). Haliza całkiem fajnie sobie z nimi poradziła.

 Potwierdzam, pierwszy raz trafiło mi się takie grzybobranie 32icon_xd.gifZ tym radzeniem......no troszeczkę mi to zajęło czasu zanim załapałam o co w tym zbieraniu chodzi radosne-sloneczko.gif, ale tak czy siak grzybki uzbierane i była pierwsza degustacja 0dance3.gif
Link to comment
Share on other sites

 

Ja bardzo lubię zbierać grzybki i nawet umiem to robić, gąski też ;)
Niestety, jestem niesprawna i grzybobranie już nie dla mnie ( ku wielkiej mojej rozpaczy :placz: ).

 

Tak mi przykro Ewciu :(
Dlatego tez w całym szaleństwie codziennego życia i kontakcie z ludzką głupotą i zawiścią staram się uciekać kiedy tylko mogę od cywilizacji. Nie wiem, tak jak każdy z nas jak długo zdrowie mi dopisze, dlatego każda chwila spędzona w przyjemnym otoczeniu i poświęcona dla siebie sprawia mi olbrzymią przyjemność. A jeżeli jeszcze efekty tej przyjemności moge przeznaczyć na psy, to już w ogóle jest świetnie.

A to efekt nasze pracy w tym sezonie :)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już jestem po pracy, zaraz pójdę zliczę słoiki i sparawdzę czy mam wszystkie zdjęcia.
W ten weekend na pewno uda mi się ruszyć z bazarkiem, jest wszystkiego bardzo dużo, na pewno starczy dla wszystkich :)

A ja bardzo Wam dziękuję za zaineresowanie przetworami, jestem Wam bardzo wdzięczna że chcecie je kupować :)

Link to comment
Share on other sites

Ewciu nie trać nadziei.
Krótka historia dla pokrzepienia serc :) Od dzisiaj mój Melvin jest w swoim domu, po 4 latach !!!! Jeden konkretny telefon, funia zawiozła go dzisiaj i to jest ten jego dom. I to jaki dom !!! Ja już nawet nie zmieniałam ogłoszeń, tylko je aktualizowałam, nie wierzyłam że ktoś się nim zainteresuje.
Ze względu na jego specyficzny charakter muszę jednak uwzględnić go w bazarku. Po 2 tygodniach będę mogła jego pieniądze przeznaczyć na inne cele, ale na razie rozsądek każe mi rozważać mozliwość zwrotu z adopcji.Dlatego na jego wątku nie mogę jeszcze nic napisać ze względu na moderatorów, brak życzliwości na dogomanii jest nam już powszechnie znany.
Gabi po pobycie w pechowym hotelu i potem po hotelikowaniu u Murki, po prawie dwuletnim ogłaszaniu jest w wymażonym domu w Poznaniu.
Kubuś po tragicznym oddaniu po cichu do schroniska przez pierwszą rodzinę,jest teraz ulubionym pupilem drugiej rodziny.

Wszystko jest dziełem przypadku.
Dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień, zmarła moja ulubiona pacjentka, która przypominała i moją Mamę. Wróciłam wykończona do domu i ten telefon z pytaniem o Melvina, taki ciepły męski głos. Od razu wytoczyłam wszystkie negatywy jego charakteru, ale Pan był bardzo uparty, nic mu w tym łobuzie nie przeszkadzało, wszystko co mogło być negatywne w tym przypadku procentowało. No i ten drań śpi dzisiaj w swoim nowym, ciepłym kojczyku, w domu pod kocykiem.
Ewciu w tym roku mogę Polcię uwzględnić do podziału z dochodu bazarku, chociaż tak mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Ależ wiadomości...
Melvinek w domu - hurrra!!! - to naprawdę cudna wiadomość!!!
Gabi też w końcu doczekała się domku!!!
No i Kubuś, który na ciepło rodzinne tak bardzo zasługiwał...
Uśmiech na twarzy sam się pojawia, jak się czyta taaakie wieści:)!!!!

Smutna natomiast wiadomość o Pacjentce... niech odpoczywa w pokoju(*)

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, tak ładnie opisałaś przeżycia jednego dnia. Jest tu i radość i smutek, tak jak w życiu. Twoja Pacjentka [*] przypominała Ci Mamę. Dwa lata temu zmarł mój Klient, który zawsze przypominał mi mojego Tatę. Nawet na jego pogrzeb się wybrałam.

Cieszę się, że Kubuś, Gabi I Melvinek są już szczęśliwe we własnych domkach.

Jeśli możesz wspomóc Polcię, to bardzo Cię proszę, bo Polcia już jest pod kreską, a musimy zrobić jeszcze kolejne badania i na bieżące opłaty za hotelik nie ma pełnych deklaracji. A z tych zadeklarowanych też nie wszyscy wpłacają :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...