Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

Zawsze jak je pakujemy do samochodu w oknach sąsiadów z naprzeciwka siedzą główki, żeby sobie obejrzeć darmowy cyrk :p
Najbardziej to lubią dzieci, czasami mnie zaczepiają i pytają kiedy będziemy pakować psy na wycieczkę.
W lecie jakiś turysta prosił, czy może nam porobić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Padłam !!!!!poprawił mi się tak humor ,ze dzisiaj zasnę na wesoło .Filmik wart [B]PSIOSKARA [/B]!!Super !!!.
Powiedz JÓziowi ,ze niedługo przybywam i dorzucę mu 10 psa do załadunku .Melvina .Niech się chłopak odwsioczy i do Janowa na weekend przyjedzie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda1']To jest z pewnoscia niecodzienny widok...:)[/QUOTE]

Jeździmy z nimi dosyć często, wszystko zależy od pogody. Najgorsze są dni z deszczem, jamniki tego nie lubią.:evil_lol:

Funiu przyjeżdżaj bo Joosef wygląda jak dzik i nie mogę go namówić na wizytę u fryzjera, czeka na Ciebie.:p

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z fb.
Zagłosujcie na Kasię Pisarską :


[B]Kasia lobbuje w mediach hasła "ADOPTUJ - PRZYGARNIJ - Bądź
odpowiedzialnym opiekunem"

Jest konkurs w Onet.pl POKAŻMY solidarność KU IDEI[/B] [B]
Klikamy na Kasie Pisarską aby ludzie usłyszeli, że przyjaciela na 4 łapach to się przygarnia / adoptuje

Wystarczy KLIK na Kasię Pisarską
[URL]http://wiadomosci.onet.pl/raporty/kobieta-roku-2011/kandydatki-do-tytulu-kobieta-roku-2011,1,5057232,wiadomosc.html[/URL]

:modla::modla::modla:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, mnie sie wyświetliło, że oddanych głosów jest 10 546 (po zagłosowaniu na Kasię) ? Czy to w sumie na wszystkie? , bo liczyć mi się nie chce. ;)

Edit: ale cipa ze mnie napisane jak wół ogółem oddano 10 546 głosów ;)

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

Celinko, myślę że z rany nie może Ci wyciekać ropa, bo musiałabyś mieć szybko puszczone szwy, inaczej skończyłoby się to ropowicą ręki. To pewnie wysięk surowiczy z głębiej operowanych tkanek, przez kilka dni to naturalne. Wszystko będzie dobrze, czas zagoi ranę.

A komentarzy profilaktycznie nie czytałam, jestem za delikatna na to :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...