Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

Będzie dobrze, mamy dobrego fachowca i świetnie wyposażony gabinet weterynaryjny.
Kontakt telefoniczny przez całą dobę.
Marcin wykonywał Maluszkowi bardzo skomplikowaną operację urologiczną, a do Jogusia z rozkawałkowaną kością udową ściągnął profesora z Lublina i piesek też był operowany u nas na miejscu.
Takie zaplecze weterynaryjne przy moich psiakach to istna wygrana losu.
Po za tym zawsze możemy wybrać optymalny czas każdego zabiegu, tu nie gonią nas żadne rezerwacje terminów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']DIFciu jak Ty nie chcesz ,,zaśmiecać" wątku, to ja go sobie zaśmiecę.
[/QUOTE]

To już będę "zaśmiecać" na całego, bez krępacji! :evil_lol:

Właśnie wgrywają się dwa filmiki i są porobione zdjęcia, takie na szybko, żebyś obejrzała Maluszka dokładnie.
Pozwolę sobie tutaj wkleić a potem już na wątku. Bo założysz chyba, prawda? Zawsze się przydaje. ;)

No i trzymam kciuki za Twoje "dziewczyny"! Mnie też czeka czyszczenie ząbków Roni, ma straszne....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dla bianeczki specjalnie :)

[video=youtube;0rFUqVKy6wM]http://www.youtube.com/watch?v=0rFUqVKy6wM[/video]

[video=youtube;R6oSk4pzqyc]http://www.youtube.com/watch?v=R6oSk4pzqyc[/video]

Przepraszam, że na drugim filmiku jest taki bałagan, ale przed chwilą właśnie dostarczono paczkę z karmą, między innymi dla Forysia. Niestety przyjechała zupełnie inna niż zamawiana i jest do "odsyłki" :angryy:.

Pamiętasz, bianeczko sprawę z klatkami, które przyszły do nas?
Ta reklamowana, źle złożona przyszło, ale po raz kolejny z .... uszkodzonym spodem!!! Teraz ta karma.... :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję DIFciu za filmiki :loveu::loveu::loveu:
Tak, piesek jest śliczny, długo się nim nie nacieszysz :evil_lol:

Wieczorem założę mu wątek, widać że nie jest żadnym agresorem, nawet do kociastych.
Aniu która łapka jest uszkodzona, bo zaklejoną ma przednią lewą ( ale to może po wenflonie) a ujęcie pokazuje uraz na tylnej prawej ?

Link to comment
Share on other sites

Czy któraś z psich mam jest zarejestrowana na miau, albo ciągle chce, ale nie ma okazji zarejestrować się na tym forum ?
Ja zarejestrowałam się, żeby zagłosować na Kacperka EVY. :loveu:Przy okazji przeglądając koteczki na które można głosować zwróciłam uwagę na sparaliżowaną Niusię i też oddałam głos. Głosowanie jest tam bezpłatne. :cool3:

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=137693[/URL]

Plissss...:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Czy któraś z psich mam jest zarejestrowana na miau, albo ciągle chce, ale nie ma okazji zarejestrować się na tym forum ?
Ja zarejestrowałam się, żeby zagłosować na Kacperka EVY. :loveu:Przy okazji przeglądając koteczki na które można głosować zwróciłam uwagę na sparaliżowaną Niusię i też oddałam głos. Głosowanie jest tam bezpłatne. :cool3:

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=137693[/URL]

Plissss...:modla::modla::modla:[/QUOTE]

Zagłosowałam. Kacperka pamiętam, miał u mnie ponad dwa miesiace aukcje allegro (fullserwis) mimo że wystarczyłobny 2 edycje bo był juz w domu dowiedziałam sie przez przypadek z banerka u EVA2406 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']ja też jestem tam zarejestrowana ale nie wiem o jakim głosowaniu piszecie,jesli mnie pokierujecie to zagłosuje.[/QUOTE]

Wchodzisz na ten wątek [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=137693[/url] i głosujesz na nr 15 zreszta spojrz na wpis Ciotki Tekli czyli mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Byłyśmy z Bianką i staruszeńkami chyba ze 3 godziny u naszego weterynarza Marcina.
Tina miała kolejny raz zrobione USG, nie ma ropomacicza, wszystkie narządy w normie. Pobraliśmy badania, jutro będą wyniki. Jeżieli będą dobre to Tinka musi mieć oczyszczone i powyrywane ząbki. Jeżeli będzie anemia, to poczekamy. Miesiąc po oczyszczeniu ząbków, jak mała będzie już w formie musimy usunąć dystalne części listw mlecznych, po 3 sutki na każdej. Tam są początkowe zmiany nowotworowe, nie ma co dalej tego trzymać.
Nie można tego razem zrobić, zbyt próchnicze są zmiany w jamie ustnej, najpierw trzeba to wszystko pousuwać.
Polcia miała pobrane badania. W środę o 10 będzie miała oczyszczane i usuwane resztki ząbków, tam też jest tragedia. Od razu usuniemy guzek na drugiej ( nie operowanej) listwie mlecznej, chociaż nie wygląda on groźnie.
Jeżeli Tinka będzie miała badania w porządku, to też ząbki będziemy robić w środę po Polci.[/QUOTE]


trzymam kciuki!!!! ja muszę to samo z ząbkami zrobić u zgredka Dżordża - boję się bo jego serduszko tak dziwnie bije - jak dłoń położę na klatce to normalnie czuć jak pompuje, jakąś niedomykalność ma - najpierw zrobimy EKG

Link to comment
Share on other sites

90% jamników ma z wiekiem rozwijającą się niedomykalność zastawki trójdzielnej.
Podobno jest to cecha rasy, ta uboczna, która powstała przy jej tworzeniu.
Kiedy patrzymy na wątki jamnicze, to się potwierdza. U mnie mają ją wszystkie, oprócz Maluszka i Jogusia ( bo nie są jamnikami :cool3:).

Czy wiecie że rasę jamników wyhodowano w Niemczech :crazyeye:

Dziękuję za trzymanie kciuków :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']90% jamników ma z wiekiem rozwijającą się niedomykalność zastawki trójdzielnej.
Podobno jest to cecha rasy, ta uboczna, która powstała przy jej tworzeniu.
Kiedy patrzymy na wątki jamnicze, to się potwierdza. U mnie mają ją wszystkie, oprócz Maluszka i Jogusia ( bo nie są jamnikami :cool3:).
[/QUOTE]

u sznaucerów też to samo - u większości staruszków, które przewinęły się przez nasz dom były te problemy - i też wyhodowane przez niemców - wniosek nasuwa się prosty :lol: to wina niemców :errrr:

Link to comment
Share on other sites

Wow, ale akcja Kacperkowa :multi:. Dziękuję Dziewczyny. Nawet Wujek Zmysł, którego nie widziałam na dogo już bardzo dawno, zagłosował na Kacperka :)
Biedne te dzikuski, bo takie straszne mrozy idą :(
Jak patrzę na moje podkołdrowce, to aż żal serce ściska, że kołdra i wypłata taka mała i nie mogę przygarnąć wszystkich biedaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...