Jump to content
Dogomania

schronisko


manha

Czy to dobrze,że ludzie adoptują psy ze schronisk?  

651 members have voted

  1. 1. Czy to dobrze,że ludzie adoptują psy ze schronisk?



Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TO NAJLEPSZE CO MOżNA SOBIE DAć .TAKI PIESEK KOCHA JAK żADEN INNY MóJ PIERWSZY PIES TO BYł OWCZAREK DłUGOWłOSY ADOPTOWANY Z SCHRONISKA MIAł STRASZNE żYCIA A POTEM BYł MOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM W MOIM żYCIU , TO WłASNIE ON NAUCZYł MNIE MIłOśCI I SZACUNKU DO WSZYSTKIEGO CO żYJE NA ZIEMI. ZAWSZE BEDE O NIM PAMIęTAć ,A DOTYCHCZASOWE MOJE ZWIERZąTKA TO PRZYBłEDY KTóRE JUż ZOSTAJą U MNIE NA ZAWSZE:loveu::loveu::loveu:A JEST ICH JUż 5:multi::multi:I TO RACZEJ NIE KONIEC:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój kolega (zaciągnęłam na Paluch) w piątek wziął półtoraroczną sunię amstaffa. Hera mieszka na jego łóżku i kumpluje się z ratlerkiem jego mamy. Jak widać nie każdy amstaff to pies morderca :D I oczywiście to wspaniałe kiedy ludzie biorą psy ze schroniska. One zasługują na szanse i miłość.

Link to comment
Share on other sites

Zabranie psiaka ze schroniska to najlepsze co mozna mu dać. Moja Sonia (czarna na fotce) jest *znajdą* , błąkała się po osiedlu teraz jest u mnie już 6 rok i jest chyba najwierniejszym psiakiem jakiego miałam.Niestety do dziś pozostał jej uraz do obcych ludzi obojętnie czy to dziecko czy dorosły..poprostu omija go szerokim łukiem za to w domu mozna z nia zrobić wszystko a seterkę traktuje jak córkę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwa rottweilery, które pochodzą ze schroniska.
Jeden nawet jak się okazało rodowodowowy...
Psychikę mają jak rottki, które miałam do tej pory,od małego ze mną. wiadomo jakieś piętno jest, ale żadna agresja czy niezrównoważenie. Taki pies długo boi się, że zaraz znów zostanie porzucony. Są kochane, ale widać tą obawę i niepewność.
Mówię im, że już zostanę z nimi na zawsze, ale chyba nie rozumieją:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

[FONT=Georgia]Tym, którzy mają psy ze schroniska mogę obcałować stopy, naprawdę. :razz:
ja psa miałabym ze schroniska, tyle, że w moim mieście nie ma, ale za to przygarniam bidy z ulicy, ale w przyszłości planuję przygarnąć trójkę schroniskowców. :loveu:

ale niestety, niektórzy wolą zapychać portfele pseódohodoffcom, a potem "to jest `rasowy pies`, a twój to tylko kundel! " :shake:

pomagajmy psom, które tego naprawdę potrzebują, bo one odwdzięczą się najlepiej, całym swoim kochającym serduszkiem. Nie mają rodowodu, ale posiadają ogromne pokłady miłości, które są gotowe oddać swojemu ludziowi. :loveu:
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jak to - czy dobrze? To najwierniejsze, najkochańsze psy. Takie 'burki' są najbardziej oddanymi psiakami.
Potrafią bezgranicznie kochać. Wiem o tym, doświadczam tej miłości od moich podopiecznych, odkąd podjęłam się wolontariatu w schronisku. To cudowne - dzięki nim czuję się potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Nie ma innej opcji. Tylko - TAK!. Chociaż mnie się nie powiodlo.[URL="http://demotywatory.pl/2852732/Jesli-kiedys-duma-nadmierna"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201103/1300389113_by_EmisiaP_500.jpg[/IMG][/URL] Kiedys z 12 lat temu (wziełam smiercielnie chorą sunie, była z nami tylko pól roku) Myśle że za te lata wiele sie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...