Jump to content
Dogomania

ROYAL CANIN a inne karmy!


presto

Recommended Posts

witam. posiadam 8-tygodniowego labradora, który w hodowli karmiony był karmą royal canin. teraz chcę kupować mu karmę innej formy. czy jest równie dobra, polecana przez was, ale nieco tańsza firma? i czy można przestawić szczeniaka na inny rodzaj karmy, jeśli od małego jadł royal canin? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Wiesz... Royal Kanin to tylko nazwa producenta a nie karmy, więc trudno powiedzieć i doradzić czym go aktualnie karmisz. Możesz zmienić karmę na inną ale radzę stopniowo mieszać aktualną z nową - ponieważ psy się przyzwyczajają do smaku i czasami lubią zastrajkować.
W wyborze kieruj się składem i przeznaczeniem karmy - no i oczywiście nie kupuj tych najtańszych. Szukaj karmy w sklepach zoologicznych internetowych - dla przykładu Karmę dla mojego geriatryja- BRIT Active Senior - kupiłem za 79,-PLN za worek 15kg na necie (W zoologicznym w Tychach 125,-PLN a na pasażu Tesco 230,-PLN). Ja polecam Royal Canin, Brit albo Purinę (przynajmniej na początek - kiedy młodzieniec potrzebuje pełnego zestawu witamin)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Presto Ty sie zdecyduj...w innym temacie napisałęs, że bierzesz 6 tygodniowego szczeniaka...więc jak w końcu?[/I][/B][/quote]

tak wiem, ale po waszych wypowiedziach wolałem wziąć starszego pieska, i zdecydowałem się na 8 tygodniowego szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...