Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ale śliczny kotecek i bedzie miał milion kotecków które będą miały milion kotecków :loveu:

Wasia wpadnij do nas :multi: piwo w lodówce się chłodzi :diabloti:[/quote]

jakie tam będzie miał milion - ma 4 - 3 dziewczynki i chłopak, lada chwila otworzą oczka i zaczną rozrabiać, na razie pełzają :loveu:


Wasia srasia :diabloti: u mnie też piwo w lodówce - schłodzone już :diabloti: też mam CIEPŁO :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Bedą sobie piły obie:diabloti::crazyeye:
A ja mam w lodóweczce Jasia wędrowniczka czerwonego, i schłodzoną kolę i lód też się w zamrażalniku znajdzie;)[/quote]


fuj! woda z mydłem :diabloti: a jak się ma schłodzone to nie znaczy, że trzeba od razu wypić :p teraz tworzę - tak się tworzy historię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja się wybieram w sobotę. Wreszcie od 3 lat, mogę ponownie wczuć się w klimat. Przez ostatnie wspomniane 3 lata, zawsze mi coś wypadało, jak nie wesele, jakieś urodziny itp. Mój Ł. też ma oddać na dniach pracę, więc nie wiem, czy go wyciągnę. Jeszcze go pieski świat tak nie pociąga, ale to kwestia czasu. Najwyżej będzie obserował pokazy lotnicze, jak mu się nudzić będzie ;)
Szkoda, że Cię nie będzie. Choć może spotkam kogoś znajomego z dawnych czasów bytności na forum. Ostatnimi czasy (latami) na Dogo nie bardzo się udzielam, więc nie wiem, czy ktokolwiek mnie będzie kojarzyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Narazie mamusia - Joga :loveu: piękna, łagodna, cudowna koteczka - musiał ją ktoś wywalić bo w ciąży bo czysta, no taka miziasta i cudownie się maluszkami opiekuje[/quote]

No i znów się okichałam z zazdrości :loveu:;):loveu:

Ty pisz :p Nam tylko wrzuć fotkę kociszczowego przychówku i zdawaj relację z postepów w pisaniu :p

Jakbyś nie wiedziałą, to wszyscy się tu zamartwiają, żebyś tylko zdążyła:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tangerine74']No i znów się okichałam z zazdrości :loveu:;):loveu:

Ty pisz :p Nam tylko wrzuć fotkę kociszczowego przychówku i zdawaj relację z postepów w pisaniu :p

Jakbyś nie wiedziałą, to wszyscy się tu zamartwiają, żebyś tylko zdążyła:cool3:[/quote]


nie martwcie się - co prawda nie idzie mi zupełnie to pisanie, ale jakoś to będzie - chodzę wściekła, że baz kija nie podchodź, rano poszłam na spacer - widziałam jakieś trzy czaple czy inne żurawie :-o bo bociany to na pewno nie były, ale nie wzięłam aparatu :placz:

koci misz-masz sprzed kilku dni
[IMG]http://img83.imageshack.us/img83/17/dsc0024m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...