Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']i będziesz mi tu pisać każdego, kogo masz w znajomych???? :evil_lol:[/QUOTE]



:obrazic:


[quote name='marako']Wilcza, podziwiam Cię. Ja nie umiem zapraszać i muszę czekać, aż ktoś mnie zechce tak sam z własnej woli, a Ty od razu szybkie ruchy jakbyś pół życia tam spędziła...[/QUOTE]


bo takie tam cusik mi wyskakiwało :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']rozszyfrowałam; Danyww,Zerduszko,Marako i Sandrę[/QUOTE]

To teraz musisz polubić moją stronę:
[URL]https://www.facebook.com/pages/Zakręcone-wyplecione/408779369224068[/URL]

..musisz!!! :cool3:

A kto jeszcze nie polubił to...

też musi :mad:

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']rozszyfrowałam; Danyww,Zerduszko,Marako i Sandrę[/QUOTE]

hmmm ja od Ciebie dostałamz aproszenie
[quote name='malawaszka']to ja zrobiłam, że Ci wyskakiwało :grins:[/QUOTE]

ja też trochę podesłałam tj zasugerowałam;)
[quote name='furciaczek']Z fotela spadłam jak zobaczyłam kto mi zaproszenie wysłał:evil_lol:[/QUOTE]

ja też aż oczy przetarłam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Też tak miałam i nadal niektórych nie rozszyfrowałam, najwyżej po psach się trochę domyślam.[/QUOTE]

W razie co ja Ci wysłałam zaproszenie, bo moich psów pewnie nie znasz.Znalazłam Cię u Wilczej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rak tarczycy, rokowanie złe :( przy chemioterapii 3-9 miesięcy...

"K vyšetřenní doručeny fragmenty tkáně a mízní uzlina.

POPIS: Fragmetny tkáně jstuo tvořeny fibrovaskulární tkání expandovanou vysoce buněčnou, neopouzdřenou, neohraničenou, vysoce infiltrativní neoplasií. Neoplastické buňky jsou uspořádány do drobných lobulů oddělených velmi jemnými fbirovaskulárními septy. Buňky jsou kulovité až polyedrické s centrálně umístěnými jádry vesikulárního typu s mírně prominujícími nukleoly. Anisocytosa a anisokaryosa jsou střední. Mitotický index je 2/10 HPFs. V nádoru jsou fokální nekrosy a krváceniny.

Mízní uzilna je reaktivní, neobsahuje metastázy.

DIAGNOSA: Neuroendokrinní neoplasie, maligní, susp. thyroidální karcinom

KOMENTÁŘ: Uspořádání a morfologie buněk svědčí pro neuroendokrinní neoplasii. Vzhledem k lokalizaci se pravděpdobně jedná o solidní thyroidální karcinom nebo karcinom z C buněk. Definitnví diagnosa by vyžadovala imunohistologické ovyšetření (cytokeratin, synaptofysin, chromogranin) za další poplatek 2500Kč. Prognosa je infaustní. V případě karcinomu z C buněk se může vyskytovat mírná hypokalcémie."

nasz wyrok, którego nie umiem przetłumaczyć dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Niech to szlag.... :wallbash: Nie wiem co napisać... :niewiem: Poza tym że zawsze trzeba mieć nadzieję, próbować co się da byle psa nie dręczyć uporczywą terapię, a dać mu żyć w komforcie tak długo jak możliwe.

:calus:

PS. A wchodzą i czytając zaległości miałam napisać, że przynajmniej wiem co to za dziwna osoba mnie na fb zaprosiła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...