Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

Ja też bym się trzymała, ale za dużo wołali za tego, którego bym chciała więc :shock: zobaczymy jak się spisze nokia

a tymczasem - Bryza uwalnia swoje mikro szalone Alter Ego :evil_lol:
[url]http://memories.nokia.com/r/images/49529940-b30b-47bd-b3ea-a6514c74aff1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Ja też bym się trzymała, ale za dużo wołali za tego, którego bym chciała więc :shock: zobaczymy jak się spisze nokia

a tymczasem - Bryza uwalnia swoje mikro szalone Alter Ego :evil_lol:
[URL]http://memories.nokia.com/r/images/49529940-b30b-47bd-b3ea-a6514c74aff1[/URL][/QUOTE]


chciałaś Z2

ale fajne to Alter Ego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']O mamusiu,nic się nie wyznaję w tych waszych dyskusjach komórkowych.

Bryzelda wygląda na zmęczoną.[/QUOTE]
Nie przejmuj się. Ja tez nic nie kumam. Komorkę mam do rozmawiania. Chociaż ostatnio i do neta mi służy ;) O! I potrafie zrobić film i wysłać go na yotube hahaha. I wysłać meila z komórki! Normalnie jestem juz miszczem!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Nie przejmuj się. Ja tez nic nie kumam. Komorkę mam do rozmawiania. Chociaż ostatnio i do neta mi służy ;) O! I potrafie zrobić film i wysłać go na yotube hahaha. I wysłać meila z komórki! Normalnie jestem juz miszczem!![/QUOTE]

maila jeszcze nie wysyłałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Pysia[/B],Uszatce bardzo smakuje karma i robi po niej bardzo ładne kupalonki. Poduszeczki łapią połysk. Tylko dlaczego ona tak śmierdzi surową rybą?

Pysiu prosze na mój wątek bo nie będę pisała o Zgraji na fefnastu wątkach :-)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213603-Psy-kt%C3%B3re-mnie-kocha%C5%82y-i-reszta-bandy/page159[/url]

Link to comment
Share on other sites

Obie wracają do nas :) Czekałam na telefon tak mocno, że nawet kompa nie włączyłam. Dopiero po telefonie.

Jadą :) Monika baaaardzo padnięta. Luneta po zabiegu ok. Drzemie sobie spokojnie w aucie.

Guza nie wycięli całego. Wrastał za bardzo w nerwy. Ale lekarz postarał sie jak najwięcej. Teraz czekamy 2-3 tyg. na efekt badanie histopato.

Lunka się nie da! To stary, dobry rocznik.

Teraz niech sie goi szybciutko i nie wraca!

Link to comment
Share on other sites

Bosz jak padam na ryjek... niby nie daleko, ale nie oddalam jej do klatki i siedziałam z nią w samochodzie - nie wiem po co kazali przyjechać rano :mdleje: Luna była operowana dopiero koło 14, a byłam tam już przed 9... tzn wiem czemu - wszyscy normalni ludzie tak rano przywożą psy i zajmują się życiem, a jak z lecznicy zadzwonią to przyjeżdżają po zwierzaki... ale nie ja przecież :stupid: więc siedziałam z nią w samochodzie, a potem siedziałam bez niej nasłuchując czy nie ma jakiegoś zamieszania za drzwiami :mdleje: książkę wzięłam ale udało mi się przeczytać może z 20 stron :shake:
Guz niestety nie dający się oddzielić w całości bo powrastany w różne tam nerwy i coś tam jeszcze, ale nie wszystko zrozumiałam... w poniedziałek jedziemy na kontrolę, ulżyło mi mimo wszystko, teraz czekanie na histo i niestety nadal lęk czy to nie odrośnie... a jak odrośnie to oby nie za szybko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...