Jump to content
Dogomania

Bokser/labrador SEMIR - u zuziaM....Po 3 latach odnaleziony przez wlascicielke !!!!!!


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']mnie sie wydaje, ze Semirek to taki trochę cane corsiowaty jest:cool3: duży...uciety ogonek, czarny...może go ogłaszajcie jako moloskowatego psiaka;)[/quote]

Kiedy wlasnie Semir jest maly...... on taki mniejszy od boksera a wiekszy od buldozka francuskiego :roll:......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Kiedy wlasnie Semir jest maly...... on taki mniejszy od boksera a wiekszy od buldozka francuskiego :roll:......[/quote]

na zdjęciach z człowiekiem nie wygląda na małego, wygląda jakby był wielkości drobnego boksera, waga na oko to jakieś 20-22kg. Sięga do kolana tak wygląda na zdjęciach chyba żem ślepa;)

W każdym razie podnoszę bo śliczny bokserowato- cane corsowaty psiak!!! CUDO!

Link to comment
Share on other sites

jak ten stworek wypiękniał...tak niewiele czasu potrzeba aby postawić psiaka na nogi....w sumie to smutne strasznie...bo w schroo takich Semirków na pęczki:-( wystarczy odrobina czułości i uwagi a odradzają się nam sierściuszki

ZuziaM a jak on reaguje na koty???

Link to comment
Share on other sites

Widzialas Semirka w akcji w stosunku do Karusia.
Ja widzialam go jeszcze podczas klotni z moja Ina. Ale to Ina go tarmosila, a chlopak sie bronil i zupelnie nie byl wrogo nastawiony, bo nawet nie warczal podczas tego.
Kiedy wracalam z nim ze spaceru, to w garazu siedziala moja kocica. Semir ja zobaczyl i o malo nie stracilam reki :lol:, tak do niej ciagnal. Ale i tym razem bylo to bez najmniejszego dzwieku ,swiadczacego o agresywnym nastawieniu. Wiec mysle, ze to byla tylko ciekawosc i nic by jej nie zrobil. Poza tym koty maja pazury...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']Gosia kilka tych ogłoszeń już jest, powiedz mi proszę dzwoniła choć jedna osoba?:roll::hmmmm:[/quote]

.........:shake:.........
Ale dzisiaj wysle jeszcze do Wyborczej. Zawsze mialam sporo telefonow z tych ogloszen, kiedy oglaszalam psiaki z jeleniogorskiego schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Semirek wczoraj mial godzinke na zabawy z moimi pannami w ogrodzie. Bo poprowialismy zadaszenie w jego kojcu, wiec sobie mogl pobiegac.
I mialam okazje go dzieki temu dobrze poobserwowac.
No i tak ... to tak lagodny psiak :crazyeye:, ze nawet szarpanie za uszy przez Kasie nie bylo w stanie go wyprowadzic z rownowagi :lol:.
Kaska sie na niego po prostu uwziela, napadala na niego z rozpedu, przewracala, ciagala za uszy, nawet przywalila go swoim calym ciezarem, kiedy sie potknela i upadla na niego :lol:. A ten psiak po prostu nic ! Spokoj i jak juz mial dosc, to po prostu odchodzil. Potem sie polozyl kolo moich rozleniwionych dziewczyn i sobie razem z nimi obserwowal, co sie dzieje :lol:.
Nie przuepadaja za soba z Karusiem, ale nawet kiedy przechodzil kolo jego kojca, to zupelnie nie reagowal na Karusia ujadanie. Wnioskuje wiec, ze to Karo jest tym zaczepiajacym do bojki. Semirek jedynie na ta agresje odpowiada.
Mysle, ze ten psiak doskonale nadaje sie do domu , gdzie sa takie kilkunastoletnie dzieci, z ktorymi bedzie mial mozliwosc wykorzystac swoja wielka energie wesolosci, bo majej niezliczone poklady :lol:.
Przeslodki psiaczek :loveu:!
Na spacerkach tak fajnie sie na mie oglada.... te oczki ma wtedy urocze :lol:, jakby chcial zapytac, czy idziemy dalej .... ? :lol:
O nie ..... pierwszemu, ktory sie po niego zglosi nie mozna go oddac. Domek musi byc naprawde bardzo dobry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']taki fajny miś się z niego zrobił, ale to co piszesz o Kasi też jest fajne, ma dziewczyna kompana do szaleństw:loveu:[/quote]


Mnie tez to bardzo cieszy :lol:. Ina i Isia nie chca sie z nia bawic :shake:... chociaz wlasciwie, to ostatnio widzialam, jak Isia ja do zabawy zaczepiala ... ale to tylko raz bylo.
Z Kasia nie chca sie bawic, bo ona trudno rownowage zachowuje i przez to czasami za mocno zabkami scisnie, jak sie zachwieje nagle :lol:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Mnie tez to bardzo cieszy :lol:. Ina i Isia nie chca sie z nia bawic :shake:... chociaz wlasciwie, to ostatnio widzialam, jak Isia ja do zabawy zaczepiala ... ale to tylko raz bylo.
Z Kasia nie chca sie bawic, bo ona trudno rownowage zachowuje i przez to czasami za mocno zabkami scisnie, jak sie zachwieje nagle :lol:....[/quote]
no tak wybierają mniejsze zło, a Semir to świeży kompan, jeszcze nie wiem, ze trzeba wiać jak Kasia biegnie:evil_lol: Fajnie masz, takie duże stadko na pewno dostarcza wiele radości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']widziałam niedawno psa w typie Semira- naprawde nieduży!!! ale jkabym zobaczyła fotki, to pomyślałabym, ze to olbrzym ;)[/quote]

Wlasnie ... to naprawde drobiazdzek jest i strasznie kochaniutki :lol:.

Wczoraj biegal kilka godzin z moimi suniami. Ja pracowalam w ogrodzie przy krzewach ( a mam sporo tego :lol: ). Semirek zaczyna podlapywac od moich dziewczyn pewne zachowania. Obszczekal razem z nimi jadacego na rowerze goscia :lol:. I nawet czasami sam lecial do plotu, jakby mu sie zdawalo, ze cos sie tam porusza :lol:. Widac mu sie podoba taka rola "czujniczka" :lol:. A potem lazil za mna od krzaka do krzaka, lezal sobie kolo mnie, czasami sie na plecki wywalajac.... no slodziak z niego ogromny :loveu: ! ! !
A dzisiaj na porannym spacerku obszczekal dwie starsze panie, ktore juz po godz. 6-tej szly do lasu na jagody.

Za to wczoraj doszlo do kolejnej awanturki z Karusiem.
Tylko, ze wina lezy po stronie tego drugiego lobuza :cool3:.
Semirek siedzial w kojcu, a Karo sobie biegal luzem. No i oczywiscie podlecial do Semira i przez szczebke kojce sie zaczela bojka :mad:. Niestety, Karus przyplacil to krwawiacym nochalem :shake:. Ale to niewidoczne juz zupelnie.
Kiedy Semir sobie biega, to nie reaguje zupelnie na Karusia w kojcu. Przechodzi obok zupelnie bez emocji. W Semirze naprawde nie ma cienia agresji :roll:.
Wczoraj moj maz wypuscil z domu nasza kicie Zuzie, kiedy Semirek byl w ogrodzie.
I oczywiscie ja zobaczyl :cool3:. Pognal za Zuzia co sil.... ona zwiala na ganek, zatrzymala sie na schodach i tak sie na siebie gapili.
Zlapalam wtedy Semira za obroze, wiec nie wiem, jak by sie to skonczylo.
Ale zauwazylam, ze Semir nie mial w sobie zajadlosci i wscieklosci na kota.... po prostu za nia tylko gonil :roll:.
Ale wole tego ponownie nie sprawdzac :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

A tu niusiek przed chwila zlapany w obiektyw :lol:

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0935eb1ba301050d.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/142/0935eb1ba301050dmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dbc9b8049a14972c.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/146/dbc9b8049a14972cmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ab535614fa6a96df.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/142/ab535614fa6a96dfmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c886a19e705f3d6b.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/142/c886a19e705f3d6bmed.jpg[/IMG][/URL]

Czy nie jest slodziutki :loveu: ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

pewnie odda tak swoje psie serducho jak mój Bismarck, fajny on jest, może jak wrócę z dalekich objazdów to pokombinuję jak Ciebie odwiedzić, bo w środę mykam za wschodnią linię Wisły na tydzień, a objeżdzam od w-wy po rzeszów kilka miejscowości, zmykam z psem, bo zaraz idę jeszcze brata obfocić na zakonczeniu 6 klasy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']on jest świetny, bo na tych zdjęciach bardziej widać fafle boksiowe, co ujecie to inna rasa w nim, jest słodziutki:loveu:[/quote]


Nawet nie macie pojecia, jaki slodziutki :loveu: !
Jak tak lata sam na dworze, a ja w domu siedze, to kiedy wychodze po jakims czasie, to nie wie chlopaczyna jak sie ma witac :lol:.... na przemian mi lapy podaje, podskakuje, tuli sie .... no niesamowity jest ! ! !
On musi dostac wspanialy dom, bo na to strasznie zasluguje !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...