Jump to content
Dogomania

Płock, 7.06.2009 - National Dog Show (CAC)


Nirse

Recommended Posts

Basenji: szt 3 s P Paweł Szemraj

Psy:
klasa pośrednia : DOMINO DANCING PRINCE Loango

Suki:
klasa młodzieży : ACHAKA Donbasenji
klasa pośrednia : AMINIA African Elite

Życzę dobrej pogody i pięknych sukcesów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

quote=basenjifiona;12398920]Basenji: szt 3 s P Paweł Szemraj

Psy:
klasa pośrednia : DOMINO DANCING PRINCE Loango

Suki:
klasa młodzieży : ACHAKA Donbasenji
klasa pośrednia : AMINIA African Elite

Życzę dobrej pogody i pięknych sukcesów :cool3:[/quote]



DOMINO DANCING PRINCE Loango - [B]CWC, NJPwR, BOB i BOG[/B]
AMINIA African Elite -[B] CWC, NJSwR [/B]
ACHAKA Donbasenji - [B]Zw.Mł , BOB Junior [/B]

Dobrze, że pogoda dopisała :p gratulację i głaski do pociech :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Podobno było fajnie ale trochę zimno - szczególnie rano.
Wszystkie 3 basenji zostały docenione przez sędziego. Żadne nie miało konkurencji w swojej klasie więc wyniki w klasach do przewidzenia.
Gratuluję Yori kolejnego CWC, właścicielom wytrwałości, zaangażowania i konsekwencji.
Cieszę się, że Lisa pomaszerowała pięknie na BIS Junior, chociaż nie została zauważona przez sędziego, to podobno dała z siebie wszystko :lol:
No i oczywiście radość nasza jest tym większa im częściej Domino staje na pudle. Myślę jednak, że jest pewien limit zwycięstw przeznaczony przez los i trzeba dać odsapnąć i psu i sędziom na jakiś czas...;)
Dziękuję za gratulacje i skrupulatne wstawianie wyników Basenjifiona. Teraz za Ciebie trzymamy kciuki !:loveu:

Link to comment
Share on other sites

To jest przyjemność jak piękne Basenji są doceniane na grupie i nie tylko :p mam, nadzieję że większość osób tu zalogowanych będzie wpisywać wyniki w rasie.Jeszcze raz gratulację :multi:

Ypsylon, no chyba też masz za sobą udaną niedzielę wystawową bo Twoja Wikunia w szczeniakach po raz drugi uzyskała BIS SZCZENIACZKÓW :loveu: gratuluję :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Ypsylon, no chyba też masz za sobą udaną niedzielę wystawową bo Twoja Wikunia w szczeniakach po raz drugi uzyskała BIS SZCZENIACZKÓW :loveu: gratuluję :multi::multi:[/quote]

jak to wieści szybko się rozchodzą... :P
dziękuję :loveu: strasznie się cieszymy, że Victoria znowu dobrze się pokazała i wygrała :evil_lol: to była jej ostatnia wystawa w klasie szczeniąt... a skoro się chwalimy to jeszcze wspomnę o moim Kropeczku, który zadebiutował wczoraj w klasie weteranów i był 3 na BIS Weteranów!! :)

żałuję, że nie mogłam podejść na ocenę basenji, bo bardzo chciałam zobaczyć Aminię... gratulacje dla wszystkich basenji na wystawie! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']jak to wieści szybko się rozchodzą... :P
dziękuję :loveu: strasznie się cieszymy, że Victoria znowu dobrze się pokazała i wygrała :evil_lol: to była jej ostatnia wystawa w klasie szczeniąt... a skoro się chwalimy to jeszcze wspomnę o moim Kropeczku, który zadebiutował wczoraj w klasie weteranów i był 3 na BIS Weteranów!! :)

żałuję, że nie mogłam podejść na ocenę basenji, bo bardzo chciałam zobaczyć Aminię... gratulacje dla wszystkich basenji na wystawie! :multi:[/quote]

No no, pięknie :) nie wiem tylko kto na grupie był po Goldi (2,3 miejsce ) a my za tydzień jedziemy treningowo do Świdnika :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']jak to wieści szybko się rozchodzą... :P
dziękuję :loveu: strasznie się cieszymy, że Victoria znowu dobrze się pokazała i wygrała :evil_lol: to była jej ostatnia wystawa w klasie szczeniąt... a skoro się chwalimy to jeszcze wspomnę o moim Kropeczku, który zadebiutował wczoraj w klasie weteranów i był 3 na BIS Weteranów!! :)

żałuję, że nie mogłam podejść na ocenę basenji, bo bardzo chciałam zobaczyć Aminię... gratulacje dla wszystkich basenji na wystawie! :multi:[/quote]

Gratuluję osiągniec Loango i Ypsylon na wczorajszej wystawie oraz dziękuję wszystkim za gratulacje i miłe słowa :lol:
Cóż, moja dziewczynka jest fajna ale musi się wiele nauczyc, ale mamy serdeczne wsparcie :smile:

memsahib

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Wszystkim serdecznie gratuluję :multi:

Domino to prawdziwy elegant :p(ma pozdrowienia od Sajduni:razz:),
na pewno jeszcze nie jedno pudło przed nim :)

a kto sędziował grupę?[/quote]

Dziękuję.
Tak, Domino ma dużo jeszcze przed sobą ale i piesek tak jak człowiek potrzebuje trochę odpoczynku. Może sobie wtedy na przykład przeanalizować dotychczasowe osiągnięcia, zweryfikować błędy i zaplanować strategię....:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']jak to wieści szybko się rozchodzą... :P
dziękuję :loveu: strasznie się cieszymy, że Victoria znowu dobrze się pokazała i wygrała :evil_lol: to była jej ostatnia wystawa w klasie szczeniąt... a skoro się chwalimy to jeszcze wspomnę o moim Kropeczku, który zadebiutował wczoraj w klasie weteranów i był 3 na BIS Weteranów!! :)

żałuję, że nie mogłam podejść na ocenę basenji, bo bardzo chciałam zobaczyć Aminię... gratulacje dla wszystkich basenji na wystawie! :multi:[/quote]


Gratulacje !!!
i Dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memsahib']Cóż, moja dziewczynka jest fajna ale musi się wiele nauczyc, ale mamy serdeczne wsparcie :smile:

memsahib[/quote]

Przede wszystkim macie jeszcze baaardzo dużo czasu na naukę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']a kto sędziował grupę?[/quote]


Zapomniałam odpowiedzieć.
Rasę i Grupę sędziował Pan Pweł Szemraj.
BIS Pan Zygmunt Jakubowski, który swoim zwyczajem nie zauważa nas na wystawie, po prostu omija wzrokiem.
Są jednak hodowle, których nie omija wzrokiem w związku z tym wszystko się, jak w naturze, wyrównuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...