Jump to content
Dogomania

EGZAMIN ASYSTENCKI W POZNANIU - pilne!!!


Panula

Recommended Posts

Wszyscy zainteresowani zadawaniem egzaminu na asystenta kynologicznego, proszeni są o dostarczenie swoich wniosków do końca lutego w oddziale w Poznaniu
(jeżeli ilość chętnych, spełniających wymogi regulaminowe przekroczy 20- egzamin odbędzie się w Poznaniu) na adres:
Związek Kynologiczny Oddział w Poznaniu
ul. Sw.Marcin 27
60-967 Poznań
z dopiskiem ''egzamin asystencki''

Osoby zainteresowane muszą być pełnoletnie i mieć dwuletni aktywny staż w swoim oddziale.
Do wniosku należy dołączyć życiorys oraz kopie świadectwa co najmniej średniego wykształcenia.
Informacje pod nr telefony 061/424-53-54

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu kurs juz byl, ale oczywiscie mozna zdawac eksternistycznie. Osoby z innych oddzialow zapraszamy rowniez, ale musza one miec zgode i opinie z macierzystego oddzialu.
Jak pisalam, jesli bedzie wiecej osob, to egzamin bedzie w Poznaniu, wiec liczymy na Was. Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemy. Materialy moje powinnam dostac na wystwie w Lesznie z powrotem. Najlepiej zaopatrzcie sie w Historię Zw. Kynologicznego :evilbat: , poza tym bardzo przydatne sa numery PSA gdzie byl kurs genetyki ( cudo po prostu) oraz jest swietna ksiazka genetyka w praktyce. Regulaminy sa na stronie ZKWP no i monografie rasy tego najlepiej szukac w necie :)

Link to comment
Share on other sites

Nitencja, a moze bylaby mozliwosc, by osoba, ktora ma Twoje materialy mogla je odbic i ja w Lesznie odebralabym je :) :) - oczywiscie zaplace i odwdziecze sie. Te archiwalne nr Psa mozna chyba zamowic?? Wiesz moze ktore to numery? Wybacz, ze Cie tak wykorzystujemy, ale skoro jestes juz tak pomocna..... :) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]no to może ja bym sie wybrała do Zwiazku po glejt... NO i "TYLKO " KIEDY JA SIE TEGO NAUCZĘ :hmmmm: :oops: nienawidze zakuwać....

A'propos kursu w Opolu - czy sa szanse zeby sie pod niego podłączyć? Tylko nie wiem jakim cudem - bo mam wystawy - co weekend :-? [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Fuka nie mow ze bys sie nie nauczyla. Ja w kazdym razie sluze pomoca :)[/quote]
[b]ZAPAMIĘTAM - w Lesznie Cię obiore do skóry z całej literatury pomocniczej! :angel:
a czy się nauczę - to się okaże, no i znajac mnie - pytanie czy się zdobędę na podejscie do egzaminu :roll: :cry: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Tymi notatkami sie nie stresujcie mozna kupic ksiazke dla kandydatow na asystentow /zbiór wszystkich materiałow/ , u nas w oddziale kosztuje chyba 25 zł.
Artykuly o pochodzeniu psa widzialam opublikowane na molosach. Materialy z genetyki u nas byly rozdawane na kursie;)
Kurcze... ja na pierwszy termin sie raczej nie zalapie, bo mi sie uczyc nie chce, ale na kolejny...kto wie...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...