Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='margaret']może mi się jutro wieczorem uda ogarnąć i pomyślę nad jakimś tekstem dla stałych deklarowiczów, jak nikt nie wysyłał to się za to wezmę na przełomie tygodnia, chyba że ktoś wysyłał? nie chciałabym żebyśmy były nachalne:)[/QUOTE]

[quote name='danka4u1']Też o tym myślałam, ale nie chciałam kogoś dublować. Jednak trzeba dopilnować regularnych wpłat.[/QUOTE]

cioteczki mi troche brak czasu ostatnio.. ale widze ze jestescie chetne :) moze wspólnymi siłami :) danusiu a co z anisko ? ona nie wpłaca ?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny prawie cały dzień spędziły na dworze bo pogoda piękna, one są szalone :-) Bawią się jak szczeniaki,niestety nadal głównie w swoim towarzystwie, Megi chce się bawić równiez ze mną i zachęca mnie do tego, Pegi ciągle nieśmiala, chociaż wczoraj wszystkie psy pobiegły do domu zostałam tylko ja i Pegy, chociaż nie chcialła do mnie podejść to do domu poszła dopiero wtedy kiedy i ja tam poszłam,nie pobiegła za swoją przyjaciółką Megi tylko była ze mną do końca, to chyba pozytywny znak.

Link to comment
Share on other sites

Musisz Ula robić za Angel i bawić się z M&P. One są przyzwyczajone do takich zabaw...ale dobrze, że są radosne, a Peggi z czasem przekona się, że na Meggi swiat nie kończy się i to będzie z korzyścią dla niej.
Juz teraz jest duży postęp, skoro Peggi zostaje z Tobą sama, a że jest nieśmiała i nieufna- trzyma dystans. To minie.

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam link do bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204936-Buty-i-buciki-bazarek-dla-dw%C3%B3ch-panieniek-do-8.04?p=16579938#post16579938[/url]
Będę wdzięczna za zaglądnięcie i podrzucanie ;)
Jeśli ktoś zauważy jakieś 'niedociągnięcia' proszę napisać, to mój drugi bazarek więc mogłam o czymś zapomnieć (na poprzednim zapomniałam podać ceny ;))

Danuś u mnie dobrze, czasu mało, ale zaglądam do dziewczynek, tylko tak sobie po cichu, szybciutko, cieszy mnie, że udało się je wyrwać ze schroniska. Mam nadzieję, że uda się z bazarku coś uzbierać, choć tak je wspomogę.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz udało mi sie dotrzeć do naszych psich przyjaciółek. Pewnie juz dawno śpią. Czy nadal Peggi pilnuje swojej duzej przyjaciółki w nocy. W Obornikach w jednej budzie, a u Ciebie , Ula? Jak to wygląda? Moze nocna sesja zdjeciowa ?
Dara, bazarek super, a buciki widzę, maja juz duże wzięcie.
Dziękujemy Ci za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']A Ty, Dariu nie zmieniłaś zwyczajów i znowu zaczynasz dzień o czwartej ??? To wątek będzie żył 24 godz/dobę, bo ja wtedy schodzę z psiego dyżuru[/QUOTE]
Oj tak zwyczaje się nie zmieniły, dziś po cichutku powędrowałam na komputer a TŻ przez tą zmianę godziny tak mocno spał, że nawet buczenia tej maszyny nie usłyszał ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj obawiam się, że się nie przyzwyczai:shake: aktualnie mamy walkę o komputer bo oboje musimy pisać pracę...oczywiście jak on siedzi to ją pisze, a jak ja...to widać co robię:oops::shake:

ale żeby nie było, że nie na temat - zaglądam co u dziewczynek :)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204936-Buty-i-buciki-bazarek-dla-dwóch-panieniek-do-8.04?p=16590631#post16590631[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204695-ciuszki-kosmetyki-psie-akcesoria-artykuły-TOZ-pilates-i-inne-do-24.04*?p=16588489#post16588489[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204289-książki-zabawki-gry-i-inne-różności-na-dwa-potzrebujące-psiaki!-do-14.04.2011*****?p=16588315#post16588315[/URL]
[B]:multi::multi:Dziewczyny, podrzucajcie bazarki Angel i Darii, a może cos znajdziecie tam dla siebie i Waszych futrzaków:multi::multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']No fakt, chyba są. Może by tak wysłać siostrzyczkę do Uli? Co Ty na to? Nie rozdzielajmy rodzeństwa.
Skąd masz takie cudo?[/QUOTE]

Ze schroniska :)
Miałam nawet 3 takie cuda, bo ktoś podrzucił je jak były jeszcze ślepe. I wzięłam całą załogę do siebie, żeby nie zeszły na wirusówki... Ale dwóch chłopaków znalazło inne domy.
A Lulci nie oddałabym za miliony dolarów :evil_lol: To jest moja księżniczka. I jedyna dziewczyna w domu oprócz mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...