Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='_Goldenek2']A ja nie mam konta na wpłatę swojej deklaracji.[/QUOTE]
Juz podaję, bo tutaj euforia przedwyjazdowa w pełni...
[B]Angel,[/B] mamy jeszcze jedną cioteczkę do wpłat, ale potrzebne konto PayPal. Podam to od moni. Może mnie jeszcze nie zabije.....
Zakładaj to konto, bo jak utrzymamy nasze kochane przyjacióli psie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']hmmm przydałaby sie ula na wątku teraz , bo nie wiem czy jutro to nie za póxno by z nią ustalać?[/QUOTE]
Racja, widzę, że nas więcej stąpających po ziemi....nie tylko ja do znudzenia o deklaracjach...:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']napisałam smsa do ulka, choć głupio mi ze tak poźną wieczorową porą, hmmm nie pomyślałam o szczegółach wcześniej..... ale dogram to jakoś, zapisuję sobie numery do wszystkich "transportowo ważnych:)" ajula, ulka, angel[/QUOTE]
to zapisz jeszcze do kmk 500 123 341 na wypadek jakby mi telefon padł, albo coś

Link to comment
Share on other sites

gadałam przed chwilką z ulką i wyjedzie do czestochowy po nasze bidy, jutro zadzwoni do Ciebie ajula i ustalicie jak sie w tej czestochowie spotkać, gdzie o której i w ogóle

i w ogóle nie dostałam ochrzanu że tak późno nagabuje i w ogóle szalenie miła ta nasza Ulka jest:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

chciałabym, żeby się udało dojechać na 15, ale nie wiem - ciekawe też, czy PiM dobrze będą znosiły jazdę samochodem, bo się może okazać, że się będzie trzeba co kawałek zatrzymać, żeby rzygi powycierać ;)
ja do Ulki z drogi zadzwonię

Link to comment
Share on other sites

oby nie było jak piszesz Ajula, bo to kawał drogi przed Wami
szerokiej i spokojnej - Wam życzę
puszcze Wam rano smsa to może nadacie mi coś z trasy, i zadzwonię zapytać jak Wam się jedzie, pewnie wszystkie ciotki będą tu przebierać palcami z niecierpliwości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']gadałam przed chwilką z ulką i wyjedzie do czestochowy po nasze bidy, jutro zadzwoni do Ciebie ajula i ustalicie jak sie w tej czestochowie spotkać, gdzie o której i w ogóle

i w ogóle nie dostałam ochrzanu że tak późno nagabuje i w ogóle szalenie miła ta nasza Ulka jest:loveu::multi:[/QUOTE]
Jest tak jak piszesz, Margaret. Ja też słyszłam jak reaguje miło Ula, gdy załatwiana była sprawa domu dla dwupaku. Jak bidy z dogo, schronowe psiaki..to nie ma mowy, by odmówić im dachu " domowego" nad głową.
Ciesze się, Margaret, że trzymasz rękę na pulsie transportowo- komputerowym. Oczywiście, będziemy przebierać palcami i wszystkim innym z niecierpliwości z tej drugiej strony monitora. To dla nas i M&P wydarzenie dziejowe.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś?????????????? Bo ja już nerwy mam jak na postronku.... no chociaż jeden ludź do towarzystwa?!

edit 1 - to se będę tak gadać sama do siebie... Angel już na pewno na nogach i w drodze do schroniska.... a może już tam jest z dwupakiem...niedługo nasze ślicznoty zaczną nowe życie...ale klucha w gardle stoi... mam nadzieję, że Angel jest OK....

edit 2 - jak to możliwe, że o tej porze (8:20) nie ma tutaj nawet jednej przyjaznej duszy... gdzie się wszyscy podzieli do jasnej...hallo, hallo, zapraszam do wspólnego odliczania.... kto chętny???

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj mialam urlop i internet powiedzial mi papa w domu:(. Ale jestem i trzymam kciuki, za pol godziny dziewczyny wyrusza w podroz swoich marzen, czyli gdzies gdzie nie beda niczyje w koncu. Angel, pomysl sobie jeszcze, ze gdybys nagle przyszla do schroniska i zobaczyla ze jedna z nich ktos wyadoptowal a druga zostala, to dopiero bylaby tragedia. a tak, jesli sie okaze ze sunei zaakceptuja nowe pieski u Ulki, to bedzie mozna je pojedynczo wyadoptowac, choc najlepiej byloby w formie dwupaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Swoją drogą, dlaczego żadna nie pracuje tylko na dogo siedzi;).
Pozdrawiamy szefów;)[/QUOTE]

Ja jestem swoim własnym szefem Olena :eviltong: i to moja praca :evil_lol:, no może nie koniecznie praca ;), ale na pewno powołanie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...