Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='ana666']ja wczesniej znałam ten hotelik z opowiadań a jak byłam tam po psa to sie rozczarowałam i to bardzo[/QUOTE]
Brzmi strasznie, ale nie spodziewałam sie niczego innego po przejrzeniu strony hotelu i cena...
Rozumiem, ze nie dzwonimy. Dariu..jaką podjęłas decyzję? Probowałaś?

[quote name='mestudio']Bo to chodzi o kasę, a nie o psy, szczerze mówiąc ja się tym opisem tego miejsca bardzo rozczarowałam bo za te pieniądze to ja bym psy na rękach nosiła każdego dnia bo kasy miałabym tyle, że nie wiedziałabym co z nią robić.[/QUOTE]
Nie nosiłabyś psów na rekach, bo miałabys je zajęte przez wory z kasą...

[quote name='_Goldenek2'][B]Dlatego Ewo.... bardzo byśmy chciały, abyś Ty zaopiekowała sie naszymi dziewczynkami[/B] ;).[/QUOTE]
Nie tylko chciałybyśmy, ale marzymy o tym.:loveu: i prosimy, zastanów się..:loveu:
Myślę, ze kasę zbierzemy .J aprzynajmniej robię , co moge i inne ciotki też.

[quote name='Angel'][B]wysłałam mój nr konta[/B]- teraz zmykam- sprawdzian mam jutro z chemi i polskiego.. uff ![/QUOTE]
[B]Angel,[/B] [B]Czy podajemy Twój numer konta? Komu już podałaś?[/B]
Ludzie pytają i trzeba ich zawiadomić, skoro deklarują pomoc i serce.
Wczoraj pisała jeszcze Shania, że ma dowiedzieć się o dobry i niedrogi hotelik/dom..moze napisze, ale my wszyscy mamy takie marzenie...Ewo:loveu::loveu:
[B]Dziewczyny, pomóżcie wysyłać dalej zaproszenia. Ja na pewno dziś w nocy posiedzę[/B] [B]znów trochę.[/B] Moze coś M&P dostaną znowu od dobrych ciotek?
Jeszce jedną ciotkę " mam w zanadrzu", ale nie wiem, na ile zadeklaruje się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Brzmi strasznie, ale nie spodziewałam sie niczego innego po przejrzeniu strony hotelu i cena...
Rozumiem, ze nie dzwonimy. Dariu..jaką podjęłas decyzję? Probowałaś?


[/QUOTE]
Nie dzwoniłam, nie było kiedy:shake: Teraz za późno? czy spróbować?

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam.
Pani bardzo miała, ma swoich 37 psów! chyba dobrze zrozumiałam:roll:;) Jeśli chodzi o cenę:15 zł za dobę za psa - to jest stawka na psy schroniskowe, fundacyjne itp. W tym momencie może je przyjąć ale jedynie do stodoły, nie jest ogrzewana, w stajni jest cieplej ale nie ma już miejsc. Od nowego roku byłaby opcja by były u niej w domu - cena taka sama. Dom jest pełen psiaków, jest też 9 kotów ;)
Psy są wypuszczane, nie wyprowadza się ich na smyczy - chyba że są agresywne. Nie wychodzi z nimi poza teren by nie prowokować do ucieczek.
Miała już wiele psów wyciągniętych ze schroniska w Obornikach.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Dariu. Czyli według mnie [B]intencje moze dobre[/B],:shake: :shake: ale to takie małe schronisko za [B]..odpowiednią cenę.[/B] Ciekawe, czy te agresywne sa razem w tej stodole i tymi nieagresywnymi?:angryy: :shake: :angryy: i czego nauczą się psy w takim zbiorowisku...
Nie piszę więcej, bo cóz mozna...
A Ty?
Dobrze, ze zadzwoniłaś.Kazda informację trzeba sprawdzić.
Jeszcze jedno przypomniało mi się. Ta pani miała wiele psów. Czy te psy maja jakies wątki? Są w hotelu, a nie adoptowane. Mozna jakoś sprawdzić, co dzieje się dalej z tymi psami?

Link to comment
Share on other sites

A ja się zastanawiam jaką opiekę mają te psiaki skoro ich tam tyle jest, ile osób je oporządza? Ja rozumiem miłość do zwierzaków, ale miłość do nich to trochę więcej niż zbieractwo i upychanie po stodołach. Zresztą nie byłam, nie widziałam (oprócz zdjęć) to lepiej nie będę pyskowała.
Wychodzi na to, że ja jestem nienormalna skoro za stodołę biorą 15 zł :razz:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja o tym hotelu słyszałam same dobre rzeczy..aż zaskoczona jestem tym co czytam tutaj. A te dobre rzeczy mówiła mi własnie osoba z Obornik..bo sama tam czasem zostawia psy. A dlatego tak sie tym zainteresowałam bo swoja sukę chcę tam zostawić na kilka dni.... :(

Link to comment
Share on other sites

Opinie zawsze będą różne bo każdy ma inne wymagania lub co innego widział w danym miejscu.
Ja tylko nie wierzę, że jedna osoba jest w stanie normalnie prowadzić taką ilość psów, to nie możliwe aby psiaki tam miały możliwość uczenia się bycia z człowiekiem. Nad takim stadem trzeba naprawdę umieć zapanować bo psy to psy i konflikty w grupie są zawsze, wiem bo mam grupę niby zgodną, a czasem mnie zaskakującą.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak jest z tymi 'agresywnymi' Pani w sumie nie użyła takiego słowa...powiedziała, że chodzą na smyczy gdy jest potrzeba czy jakoś tak.
Wiem...za stodołę czy stajnię, nie ogrzewaną 15 zł to kosmiczna kwota. I co za różnicę odczują Peggi i Meggi? Może troszkę pod daszkiem, z suchą słomą będzie cieplej, będą miały swój kąt o który walczyć nie trzeba, ale ludzia nie będą miały :( W domu jak jest tyle psiaków i jak tyle innych do zajęcia się nimi w stodole i stajni też dużo czasu poświęcić im nie będzie mogła... Myślę, że ta opcja mogłaby wchodzić w grę jedynie jakby na prawde nie było szans na nic innego... Ale widzę, że szanse jakieś są - u Ewanki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']dziewczyny ja o tym hotelu słyszałam same dobre rzeczy..aż zaskoczona jestem tym co czytam tutaj. A te dobre rzeczy mówiła mi własnie osoba z Obornik..bo sama tam czasem zostawia psy. A dlatego tak sie tym zainteresowałam bo swoja sukę chcę tam zostawić na kilka dni.... :([/QUOTE]
Pani też mówiła właśnie, że teraz w okresie świątecznym ma dużo psów i dlatego tylko do stodoły może przyjąć - wynika z tego, że dużo osób zostawia u niej psiaki właśnie na jakiś wyjazd czy coś i ona takie 'domowe' bierze do domu a nie daje do stajni. Jak ma dobre podejście do zwierząt to jest to pewnie wykonalne. Mówiła, że ma 6 pokoi wiec pewnie jak jakiś pies jest bardzo zestresowany czy coś to może go odizolować. Inaczej jest zostawić psiaka na kilka dni a inaczej jak my szukamy dziewczynkom dt by też przyzwyczaiły się do bycia z człowiekiem, do por wychodzenia na spacer itp.
Nie uważam, że powinnaś ją skreślać, najlepiej zadzwoń, czy pojedź zobaczyć i wtedy zdecyduj.
Nie wiem też czy sama opiekuje się zwierzętami - nie pytałam się i nie wyszło to z rozmowy, a informacje na stronie mogą być przecież trochę nieaktualne.
Jak mówiła o tym, że ma na święta tyle psiaków to na prawdę było słychać, że kocha psy, koty. Będą jej gadać o 24 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dara9']Jak mówiła o tym, że ma na święta tyle psiaków to na prawdę było słychać, że kocha psy, koty. Będą jej gadać o 24 ;)[/QUOTE]
Nie chcę być złym wróżbitą, ale pani Zosieńka z Warszawy - ta wspaniała kobieta od Rudej i Majk,tez mówiła z czułością w głosie o biednych pieseczkach, które ona kocha nad życie...Życie pokazało jak to miłośc. Ja zastanawiałabym się mocno nad pozostawieniem psa nawet na kilka dni w takiej sforze..

[quote name='dara9']Tutaj LILUtosi pisze o Ewance[/QUOTE]
A gdzie mozna znaleźć informacje o tym DT/hotelu? Były jakies namiary na watku. Przyznam się, ze nie mam teraz czasu studiować domów ani hoteli.
Wysyłam zaproszenia na wątek i chodze " na żebry" dla dwupaku.

Link to comment
Share on other sites

Jestem skarbnikiem na wątku Lenki, która jest u Ewanki. I Lenka wyszła na "psa". Ewanka ma swojego jednego psa który nie toleruje innych samców, ale z suczkami się świetnie dogaduje. Ewanka ma nie więcej niż dwie suczki na dt. Za Lenkę bierze 300zł + karma, także nie mało ale za to pełen wypas. Tu jest wątek Lenki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174236-Lenka-na-skraju-bankructwa!!!potrzebna-kasa-bo-inaczej-ulica-[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki LTLUtosi - alez masz nick !!- za informacje. Przejrzałam. Ewanka nie jest mi nieznaną osoba, ale miło, ze tyle mamy informacji o jej hoteliku. Nie mnie wypowiadac się za wszystkich..tylko ten koszt, [B]to są dwa psy ...[/B]
[B]Skopiuję wątek Lenki u Ewanki dla innych dziewczyn[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174236-Lenka-na-skraju-bankructwa!!!potrzebna-kasa-bo-inaczej-ulica-"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1742...inaczej-ulica-[/COLOR][/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...