Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

Angel nie wiem czy słyszałaś o tym hoteliku - [url]http://www.stajennasfora.pl[/url]
Rok temu oddałam tam mojego psa bo wyjechałam na wakacje i nie mogłam go wziąść. Dziewczyna która go prowadzi- super :) Kocha zwierzeta, poswieca sie im bezgranicznie. Zycie poswiecila opiece nad psami. Zajrzyj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dara9']Zadzwonić można, ale wydaje mi się, że szanse na negocjacje są marne:roll: Jeśli są jakieś inne opcje to skorzystajmy, tylko już nie wiem czy są czy nie?[/QUOTE]

nie mam juz kasy na kacie.. znowu :(
nie dam rady zadzwonic bo dopiero za 2 tyg bd miała karte kupiona :(

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam na stronę hotelu. To jest hotel dla zamożnych ludzi, którzy wyjeżdżają na wczasy i chcą zostawić psa pod opieką. Przeczytałam, ze jedna osoba obsługuje ten hotel...cena?? nie do przyjęcia za DWA psy bezdimne, które moga byc utrzymywane przez ludzi dobrej woli o niezbyt zasobnych portfelach..Tak to widzę, niestety
[quote name='dara9']Kurcze ale tam bardzo wygórowane ceny mają...450 za psa miesięcznie wychodzi a my tu mamy 2 dziewczynki...[/QUOTE]

[quote name='mestudio']Cena jest bardzo wysoka, strasznie wysoka. To nie jest miejsce dla piesków ze schroniska tylko dla piesków ludzi zamożnych. Nawet 15 zł dziennie to 465 miesięcznie za jednego psa. dla mnie to niewyobrażalna suma.[/QUOTE]

[quote name='Angel']no właśnie.. ale może dla tego dwupaku ze schroniska była by zniżka ? tylko no nie wiem.. szukam innych hotelików.[/QUOTE]

[quote name='dara9']Ja mogę zadzwonić, ale o co zapytać, czy tylko o możliwość zmniejszenia kosztów? czy jeszcze o coś? Nie obiecuje, że jutro mi się uda na spokojnie dryndnąć...[/QUOTE]
Dariu, jesli możesz, zadzwoń tam jutro i zapytaj o zniżki dla takich bezdomniaków, jak nasze...nic nie tracimy w ten sposób, ale nie robiłabym sobie wielkich nadziei..
Szukamy innych DT, raczej nie hotelików.
Dwupaczek jest biedny, a od wczoraj nikt nie zadeklarował ani złotóowki i nie jest to dziwne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']To za co żyjesz??? Dla mnie to niewyobrażalna kwota, ale trzeba było yśleć, jak wybierałam zawód...[/QUOTE]

Danka, mieszkam w W-wie na szczęście pod tym względem. Tu zarobki są wyższe niż gdziekolwiek indziej. Pracuję w dużej korporacji, dobrze zarabiam, z zawodu jestem inżynierem, syna mam już dorosłego, a ja nie mam specjalnych wymagań i potrzeb.... Kocham psy i brydża sportowego. Po śmierci mojego ukochanego goldena.... pomagam innym psiakom w miarę swoich możliwości. Ot wszystko :).

Link to comment
Share on other sites

Dwupak ma tylko kasę z bazarków, które robi ofiarnie Angel. Jest tego dużo, bo ponad 400zł, ale to jednorazowe. Z deklaracji jest gdzieś 120 zł, a i to są pieniążki, które nasze ciotki przerzuciły z jednego z psiaków, który od marca będzie za darmo u mestudio- widziałaś, są ludzie o sercach- [B]i to tyle[/B]. Trochę wysyłałam próśb, ale nie za wiele, bo brakuje mi totalnie czasu, ale od wczoraj nikt nie odpowiedział..
W takiej sytuacji sama widzisz...Płatny- bo o BDT nie ma co marzyć- DT i to niedrogi, a hotele..
A tu zima. W Obornikach psiny tulą sie jedna do drugiej..Zobacz sobie zdjęcia najnowsze, kilka stron wstecz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...