Jump to content
Dogomania

Berlin - kwiecień 2005


christoph

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']Blaira - nie ma sprawy, preawdopodobnie na 99% jedziemy na 1.04 na 1 grupe jak pasuje ci to nie ma problemu.[/quote]
Super mi pasuje.... chyba ze znajoma bedzie chciala wystawiac cavaliera(tez ten sam dzien) to prawdopodbnie bedziemy kombinowac autko i kierowce a jezeli nie no to sie dolaczam do was. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph'][quote name='offca']ą moze mi jakas dobra dusza napisac gdzie sa podani sedziowie bo nie moge znalezc. :cry:
pozdrawiam iwona[/quote]
Informacja o sędziach w Berlinie 2006:
[url]http://www.vdh-bb.de/cacib/aussteller.html[/url]
po wejściu na link kliknąć na zakładkę Aussteller,
następnie minimalnie pod spodem Rasseneinteilung,
odznaleźć interesujący nas dzień Samstag lub Sonntag, w które to dni będą sędziowane poszczególne grupy, kliknąć obok na Asfuehrliche..., otwiera się okienko popUp z rozpiską sędziów na dany dzień...
Pzdr[/quote]
dzieki wielkie!
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][quote name='maga18']a do kiedy zgloszenia?? i po ile?? i jeszcze jakby mi ktos podal sedziego IX grupy - do chinese crested dog - albo moze linka do tej wystawy ;) :lol:[/quote]Marion Spavin, GB 1) 30.1.06 za pierwszego psa 45euro za kolejne po 40.
2)20.02.06 za pierwszego 50 euro za kolejnego 45.
[/quote]

dzieki sliczne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']A ja już zupełnie zgłupiałam. :roll:
W/g rozpiski shar-pei jest na tej wystawie nie w II tylko IX grupie,wystawianej 01.04 - ale nie ma podanego sędziego,czy ktoś mi pomoże rozwikłać tą zagadkę.??Kiedy wystawiane są sharpki i kto je sędziuje??[/quote]
Tam musi byc jakis blad....shar peie sa 2.04.2006 i sa sedziowane przez Hermann Bürk(niemcy) .

Link to comment
Share on other sites

Musialek juz rozumiem o co chodzi....te rasy ktore nie sa wymienione w tabeli sa sedziowane przez Elke Pepper na koncu tabeli jest taka mala informacja ze wszystkie inne psy nie wymienione z grup 1,3,8,9,10 sa sedziowane wlasnie przez ta babeczke z Niemiec i przez Fina(lub Finke) Johan Juslin :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...