Jump to content
Dogomania

Berlin - kwiecień 2005


christoph

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='christoph']Kto się wybiera?
Ja wczoraj dostałem potwierdzenie. Mimo niezbyt pochlebnych opinii nt. sędziowania psów spoza danego kraju jednak wybieram się.[/quote]

Oj Krzysiek widze chcesz walczyc za granica 8) Popieram daj im popalic :lol:
Co do sedziowania to nie dokonca jest to prawda.. wez przyklad z Goku i wygraj. :evil:
Wiesz kto sedziuje akity?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VALANDIL_DACCARIA']A do kiedy są zgloszenia na te wystawe, kto sedziuje colaki i ile za uczestnictow :P Jesli moge prosic :D:D[/quote]
Pierwszy termin minął, drugi - do 1 marca - już 50 €. Bliższe informacje, także dot. sędziów - [url]http://www.vdh-bb.de[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph'][quote name='Matagi']Nie zdziwię się wcale ,jeżeli w Berlinie 3/4 akit będzie z Polski :wink: Kilka naszych hodowli się wybiera na tą wystawę :P[/quote]
Jeśli wiesz coś bliżej, to oświeć biednego żuczka. Gotów jestem nie jechać:-)[/quote]

Dlaczego masz nie jechać???? :o Wiem,że jedzie Tajgeta,jedzie Pa-Lis,Bu Yamamoto /nie wiem czy z moim wnusiem Osoroshiim/,prawdopodobnie jedzie też Roal i Dogutti,oraz właścicielka Inazumy /nie wiem z jakimi psami/.Konkurencja będzie spora,ale na pewno warto pojechać i zawalczyć :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Matagi'][b]Polskie akity górą!!!! :P :P :P :P :P :P :P
BOS Kumade CACIB i BOB ;BU Yamamoto CACIB!!!!! Nie wiem jak reszta akiciarzy....ale zapewne też nieźle!!! :P :P :P :P :P :P [/b][/quote]

[b]Wyniki podano mi przez telefon,nie wszystko usłyszałam dokładnie,bo hałas jest na wystawie.Pomyliłam sie troszkę:BU Yamamoto ma res.CACIB, a Caciba w suczkach dostała CHIKAKA Pa-Lis /właściciel dogomaniak CLEO 2000/;res.Cacib w psach przypadł dla AMAI Bakira,którego właścicielem jest również dogomaniak Christoph.
BU Yamamoto należy też do dogomaniaka Kamiladurskiego.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P [/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...