Jump to content
Dogomania

FUKS Zabierzowskie Wzgórza


madika

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Troche zaniedbalam watek, ale kompletenie nie mam czasu :oops:

bylismy natomiast w weekend w Rumunii i wyniki nastepujace:

17.04.
[B]V1, CAC, CACIB, BoB[/B]
nowy Champion Rumunii

18.04
[B]V1, CAC, CACIB, BoB, resBoG [/B]!!!
nowy Champion Rumunii Cum Laudae


a teraz rownie wazna informacja: zdjecia i inne informacje mozna znalezc na stronie Fuksa: [SIZE=3][COLOR=Red][U][B][url]www.silky-fuks.eu[/url][/B][/U][/COLOR][/SIZE]
zapraszam!

(strona sie jeszcze tworzy w moich wolnych chwilach, wiec prosze o wyrozumialosc)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje :)
podium bylam tak zaskoczona, ze az widac na zdjeciach po minie. zaczelo to do mnie dochodzic dopiero jak zlazlam z ringu :D

hehe, wsadzaj, chetnie sie odwdziecze ;)

za miesiac jedziemy walczyc na 2xCACIB do bratyslawy, mamy zdaje sie 6 silkow z czech w rasie (ale ciagle jeszcze uaktualniaja listy, wiec moze wiecej sie znajdzie silkow), a potem do warszawy konczyc (mam nadzieje) intera :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W świecie kynologii to tak. :P ale...
np. jak Lucy była szczeniakiem, to zostałam zaczepiona i usłyszałam pytanie, czy Lucy to... biały york. XD"
Podobnie było dawno temu z Kickiem(królik) na rękach, ale przy tym to już całkowicie padłam ze śmiechu. xP
Więc przeciętni ludzie raczej nie odczują różnicy. xP

Przewiduję, że będzie właśnie dużo takich 'yorków', że jeden będzie duży, drugi mały itd...
Więc nie ma co się przejmować, tym, że to inna rasa. :P

Może usmyram Lucy błotem i też pójdę? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nie bylo mnie (sesja + przeprowadzka), ale dziekuje Kisses, ze czuwasz :D
(oczy tez calkiem inne ;) )
i tez mam nadzieje, ze sie spotkamy w Warszawie (w koncu!), a linka dodam jak tylko wroce z bratyslawy, obiecuje i przepraszam, ze to tak dlugo trwa ale w ogole nie mam czasu na nic ostatnio :(

w Debicy nas nie bedzie, bo to nie york i w ogole co to za 'show'?
hm. ja wiem, ze mnostwo osob nie widzi roznicy miedzy silkiem a yorkiem, albo mysla, ze to taki skundlony york jest. ale ja zawsze wyprowadzam z bledu wszystkich :D


jedziemy w ten weekend do bratyslawy, ale prawde mowiac czarno to widze. Fuks strasznie sie stresuje przeprowadzka (bo od poczatku maja jestesmy w takim zawieszeniu, rodzice z meblami na nowym, ja z Fuksem i reszta gratow na starym) i kompletnie wypadl z formy :( no a konkurencja przybywa silna z czech (w sobote 7 silkow, w niedziele 8), ale zawsze chyba warto sie pokazac, szczegolnie jak sie ma juz zaplacone..

Link to comment
Share on other sites

Kiś zawsze do usług :D

W Wa-wie chce być dlatego, że pojawia się nasza hodowla, a i może wtedy Simbie jednego dużego Zw.Mł. będzie do Ch. brakować :) Zobaczymy, bo za 13 dni wystawa i go zabieram w końcu.
A z linkiem to spoko, nie spiesz się, serio :)

Zgaduje, ze ten 'York Show' to takie cuś, gdzie yorki i yorkopodobne paradują sobie w ciuszkach oO

Nie no, jedźcie, ja całym sercem w Was wierze i będę mocno kciuki trzymała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no faktycznie doczytałam, że na tym york show mają też tańczyć ludzie z psami O__O' (domyślam się, że tu nie chodzi o dog dancing XD"), a myślałam, że to coś fajniejszego bd :P
(takie psie spotkanie, czy cuś normalnego)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='madika']
hm. ja wiem, ze mnostwo osob nie widzi roznicy miedzy silkiem a yorkiem, albo mysla, ze to taki skundlony york jest. ale ja zawsze wyprowadzam z bledu wszystkich :D
[/QUOTE]

Taaa... mądrości wszechwiedzących ludzi na ulicach to musi być prawdziwa udreka dla właścicieli silków.
"Skundlony york" - :lol:
wystarczy pierwszy rzut oka na zachowanie psa i już widać, że do yorka to mu na szczęście daleko:p
Popularność zdobyły yorczki i niestety ta popularność bardzo rasę zniszczyła. Silki nigdy nie były popularne i nigdy az tak nie będą, zatem można spac spokojnie - hodowla tych psów będą sie zajmowac pasjonaci, więc nie liczy sie ilośc, ale jakoś tych psów.

Nie mogę sie doczekać, kiedy zobaczę wreszcie jakiegoś na żywo:roll:
16 lipca jade do Warszawy na wystawę, w charakterze widza, by porozglądać się w bokserach. I niestety Silki przechodza mi koło nosa, bo sa wystawiane w Niedziele,a boksie w sobotę.
A na Międzynarodówce byłoby na co popatrzec:placz:

Piękne psy, powiem szczerze, że wciąż jestem ta rasa niesamowicie oczarowana, mimo iż na chwilę obecna jestem na etapie poszukiwań mojej "hodowlanej Ewy" - bokserki :cool3:
nadrobiłam zaległości u Fuksa,

Trzymajcie się i dalszych sukcesow;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...