Jump to content
Dogomania

malutka sunia karmiona nalewkami, sponiewierana- MA DOMEK!!!


lolka

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ElzaMilicz']:crazyeye: Po co do Łodzi ?
Przywieźcie ją do mnie dziś, jutro jest już czwartek.[/quote]

niestety nie ma takiej opcji......facet zapadł się pod ziemię a wraz z nim sunia:placz: , poza tym nawet jak dzisiaj po południu się znajdzie to nie mamy jak jej dowieźć


Aneta rozważa opcje zawiezienia suni bezpośrednio do łodzi, tzn namawia męża ....organizujemy tu na gwałt tymczas na te kilka dni aby nie umierać z zawału gdzie jest pies

ja niestety nie mam możliwości dzisiaj ani jutro pojechania do bolesławca i szukania faceta po parkach i budkach piwnych

Link to comment
Share on other sites

Mój Boże...:-( Tak się boję...:-( [SIZE=1]Loluś, przepraszam, że nie odebrałam ale po kolejnej nocy, kiedy się nie kładłam, padłam na 2h snu. Nie spodziewałam się wtedy ważnego tel., a tu masz Ci los. Oddzwaniałam teraz ale nie odbierasz.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']cały czas szukamy w Bolesławcu miejsca gdzie małą mogłąby przesiedzieć bezpieczna do poniedziałku :([/quote]
Musi się udać. Przecież to niemal kieszonkowa sunia.
Znajdź się laleczko...Zimniej, deszcz, Ty głodna, gdzie się zaszyliście??? :-(

Link to comment
Share on other sites

już wiadomo dlaczego facet zniknął....złapał jakaś prace dorywczą i pracuje całymi dniami.......dopiero wieczorami jest na stanowisku towarzyskim.....Aneta za ok godzinkę się tam wybiera

zainteresowała się sunią miejscowa weterynarz, tzn w sensie, ze ma chętne dwie rodzinki na jakiegoś psiaka, do piątku ustali czy aby by nie pokochali niuni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mawin'] (...) trzeba koniecznie sprawdzic domek, po takich przejściach suni należy się najlepszy domek na świecie...[/quote]
Zdecydowanie tak. Nie może być chwilowym "widzimisiem", zabawką. Swoje już przeszła i wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

na stronie bolesłąwieckiej napisała dziewczyna która widziałą podobną sunię z jakimiś menelami pod sklepem na osiedlu kwiatowym

Aneta powinna kojarzyć okolicę :(

Jedna z dziwczyn z Bolesłąwca ma rozmawiać ze swoim partnerem co do przetrzymania małej do niedzieli wieczór lub pon rano
Magda o której jedziesz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka'](...) złapał jakaś prace dorywczą i pracuje całymi dniami.......dopiero wieczorami jest na stanowisku towarzyskim (...)[/quote]
Jejku, jeśli pracuje całe dnie, potem świętuje to...gdzie ta niunia się podziewa? W zamknięciu? Ktoś z nią wyjdzie choć na moment na dwór?
Z nim jest w tej pracy? Normalnie mnie skręca. Mam nadzieję, że ten człowiek nie przekazał jej w kolejne ręce, podobne lub przypadkowe.

Link to comment
Share on other sites

on najczęściej urzęduje na ul lubańskiej......gdzieś na końcu pod spożywczakiem jest jakiś parkanik i tam siedzą

no boziu niech ktoś się zgodzi ją zabrać do poniedziałku:modla: .......bo nam Majga na zawał zejdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']on najczęściej urzęduje na ul lubańskiej......gdzieś na końcu pod spożywczakiem jest jakiś parkanik i tam siedzą

no boziu niech ktoś się zgodzi ją zabrać do poniedziałku:modla: .......bo nam Majga na zawał zejdzie[/quote]
Sama bym ją wzieła, gdyby nie to, że mieszkam pod Poznaniem:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka'](...) no boziu niech ktoś się zgodzi ją zabrać do poniedziałku:modla: .......bo nam Majga na zawał zejdzie[/quote]
Nie jest to wykluczone. Zamyśliłam się i weszłam w futrynę. :roll: Zdecydowanie nie polecam. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...