Jump to content
Dogomania

Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!


Kisses

Recommended Posts

[quote name='*anusia&ajlu*']ale on jest BOSKI!!! o kurcze normalnie wysiadlam, az sie zakochalam :loveu:
jeszcze nie mialam stycznosci z takim terierkiem ale normalnie milosc od pierwszego wejrzenia!
a jaki on z charakterku, nie nooo Wombat wymiata :loveu: :D[/QUOTE]
Bry :razz:
No to wio na jakąś wystawę, okazja do miziania będzie :) Bo prawie wszędzie go biorę.
Z charakterku.. kocha cały świat, jak ktoś przychodzi to prawie na ogonie odlatuje, kochany misiek, sprawdza się w roli termoforka :D
Ale jak to terierek bywa upary i czasami wie lepiej :evil_lol:Zdarza mu się nie lubić wszystkich psów (głównie samców w rozmarze S :roll:), ale to w sumie nie reguła, bo siedzieliśmy trochę w hodowli westów&cairnów, tam jest kilka samców, i było wszystko ok, więc to chyba zależy jak mu który spasuje.
Jeśli chodzi o szkolenie to jak się go skupi to potrafi duuużo. No i zapewnia domową rozrywkę (pies leży, leży... i nagle wywala się kopytami do góry i udaje popsuty motorek :D)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Bry :razz:
No to wio na jakąś wystawę, okazja do miziania będzie :) Bo prawie wszędzie go biorę.
Z charakterku.. kocha cały świat, jak ktoś przychodzi to prawie na ogonie odlatuje, kochany misiek, sprawdza się w roli termoforka :D
Ale jak to terierek bywa upary i czasami wie lepiej :evil_lol:Zdarza mu się nie lubić wszystkich psów (głównie samców w rozmarze S :roll:), ale to w sumie nie reguła, bo siedzieliśmy trochę w hodowli westów&cairnów, tam jest kilka samców, i było wszystko ok, więc to chyba zależy jak mu który spasuje.
Jeśli chodzi o szkolenie to jak się go skupi to potrafi duuużo. No i zapewnia domową rozrywkę (pies leży, leży... i nagle wywala się kopytami do góry i udaje popsuty motorek :D)[/QUOTE]

o kurcze pierwsze zdanie to jakbym o Boo czytala tez lubi ludzi... ;) ale psy tez...:D
jakos nigdy do terierow nie bylam przekonana, ale opisujac Simbe jakos nie wierze ze on terierem jest :loveu:
a na wystawach bywam ale wlasnie jakos mnie nie ciagnelo na te ringi, teraz to bede koniecznie :loveu: a i bedziemy nawet w Rzeszowie 20.02 juz jestesmy zgloszeni;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']o kurcze pierwsze zdanie to jakbym o Boo czytala tez lubi ludzi... ;) ale psy tez...:D
jakos nigdy do terierow nie bylam przekonana, ale opisujac Simbe jakos nie wierze ze on terierem jest :loveu:
a na wystawach bywam ale wlasnie jakos mnie nie ciagnelo na te ringi, teraz to bede koniecznie :loveu: a i bedziemy nawet w Rzeszowie 20.02 juz jestesmy zgloszeni;)[/QUOTE]
Też jestem w Rzeszowie, ale Simb się nie pokazuje :) Simba będzie zgłoszony do Zabrza, na JH biorę do Lublina, Łódź może też zaliczymy, ale nie zgłaszam go, bo nie pasuje nam sędzia, także tylko lans na MP (sobota), a dalej to zobaczymy, niby mam wstępny kalendarz na www, ale czekam na obsadę i nic nie mówie na 100%, bo może różnie być (np. dostałam propozycje wakacyjnego posiedzenia w jednej ze znajomych hodowli, tak więc wystawy w tym okresie są niepewne, bo nie wiem ile tam będę i czy nie pojadę w inny miejsca z nimi)

Co do Rzeszowa to w niedziele postaram się dotrzeć na grzywy, ale czekam na plan sędziowania, mam 5 psów do wystawienia, ale też nie wiem jak czasowo się to rozłoży i czy wszystko zdążę ;)

[B]Asiaczku[/B], też się ciesze, że w końcu je robimy, co jak co, ale wole wiedzieć, nawet dla samej siebie, jak to to moje wypada w takich badaniach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, właśnie. Ważna jest wiedza na temat zdrowia i świadomość:)

Pzdr.[/QUOTE]
Dokładnie :)

Efekt ostatnich dni ferii:
Naszywki :D

[img]http://img442.imageshack.us/img442/9104/91232786.png[/img]

[img]http://img339.imageshack.us/img339/9426/vvvvvvvu.png[/img]

[img]http://img217.imageshack.us/img217/7672/14683468.png[/img]

Inne rasy już w przygotowaniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciapkowa.']Super, gratulacje! :)[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']Gratulacje :).[/QUOTE]

[quote name='Incunabula']Gratki!!! :)[/QUOTE]
Dziękujemy :loveu:

[quote name='Czarna_Owieczka']Hej, my tu pierwszy raz :0 od razu na wstępie gratulacje :razz:
[url]http://img710.imageshack.us/img710/8775/vvvvvvvt.png[/url]
dokopałam się do zdjęć i powiem, że wombacik przeuroczy :loveu:[/QUOTE]
Witamy i dziękujemy ;)

[quote name='Asiaczek']Gratuluję wyników badań:)
No i widzę piękne naszywki... poczekam, aż będa z baskami:)

Pzdr.[/QUOTE]
Dzięki :) Z baskami będą, już mam formę na kartce :)
Wczoraj zrobiłam niufka, teriera tybetańskiego i berna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć :) Przyszłam zobaczyć jakieś świeże zdjęcia i nic nie ma... :(
Ale za to weszłam sobie na tą Twoją stronę z różnymi wyrobami i mi opadła szczęka , super kolczyki... Chyba będę musiała coś kupić od Ciebie bo niektóre rzeczy są po prostu cudne :loveu: no i ta naszywka z westikiem... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Cześć :) Przyszłam zobaczyć jakieś świeże zdjęcia i nic nie ma... :(
Ale za to weszłam sobie na tą Twoją stronę z różnymi wyrobami i mi opadła szczęka , super kolczyki... Chyba będę musiała coś kupić od Ciebie bo niektóre rzeczy są po prostu cudne :loveu: no i ta naszywka z westikiem... :loveu:[/QUOTE]
Przewijaj do tyłu, Bzikowa, przewijaj :lol:
Łaa, dziękuję :loveu: Naszywka z Westem też mi się strasznie podoba, Cairna muszę kiedyś sobie zrobić :evil_lol:

[B]Asiaczku[/B], kiedyś trzeba :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...