Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='MakeBelieve']Wszyscy padli :>
Może jest ktoś chętny na wspólne zamówienie z Craftoholic (tasiemki, polarki, tkaniny itp)? Koszt wysyłki to 7 zł do podziału.[/QUOTE]
Ja! Ja chętna!!!!

Chcę tasiemki :D Kiedy będziesz zamawiać?

Link to comment
Share on other sites

Może jednak ktoś zagląda to napiszę :)

Poszukuję opieki na kilka dni (5-7)dla swojej suczki jakiś sprawdzony [COLOR=#000000]hotel dla psów/osoby prywatne zajmujące się psami- w Białymstoku /okolicach?

A może ktoś z Antoniuka/okolic ma spokojnego ale skorego do zabawy psa i ochotę na wspólne spacery i pomoc w socjalizacji mojej suni ( młodziutkiej ,40cm/8,5kg)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

[URL]https://www.facebook.com/events/1402097390036005/[/URL]

[SIZE=3][COLOR=#000000]Przeklejam:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"POMOCY!!! ZAGINĘŁA SUCZKA CHIŃSKI GRZYWACZ - ŁYSA, z białą grzywką, puchatymi dużymi uszami, owłosionym ogonem. Jest bardzo charakterystyczna.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Najprawdopodobniej została skradziona!!! [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ostatnie miejsce jej pobytu: Choroszcz, ul. Armii Krajowej, ale w tej chwili może być dosłownie wszędzie! Błagam o pomoc!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Suczka jest wysterylizowana, zachipowana i zarejestrowana w bazie danych.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zaginięcie jest zgłaszane wszędzie, gdzie się da. Proszę o udostępnianie![/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
Jeśli widzisz chińskiego grzywacza, zawołaj "Laila" - jeśli zareaguje, bardzo proszę o interwencję!!
Suczka miała na sobie różową obrożę w srebrne odblaskowe kostki.
Znalazcy lub za informację doprowadzającą do odnalezienia Laili - NAGRODA!
KONTAKT: 781 509 481 - o każdej porze dnia i nocy.
BARDZO PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE! "[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]


[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q72/s720x720/1520789_625013254230798_1846932104_n.jpg[/IMG]

Edited by plinka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...