Jump to content
Dogomania

Poczciwa,Onkowata staruszka Dżina..biega szczęśliwie za Tęczowym Mostem


Asia_Klero

Recommended Posts

Tak niestety jutro jadę na wesele do Siewierza niestety bo raz, że nie lubię takich imprez dwa będę się martwić o psiaki choć wiem, że kłaczek im z głowy nie spadnie zostają z moja mamą i naszą pielęgniarką. Dzinka dziś a więc Adam jak ją zobaczył dziś powiedział „to niemożliwe” bo Dzinka spaceruje coraz lepiej, dostaje zastrzyki codziennie niestety po dwa. Niestety bo ona ich nie lubi ale się na nie godzi, bo czuje się po nich lepiej. Niestety apetyt nadal kiepski, je głownie pasztecik i parówki, poza tym dużo odpoczywa, dziś już wiem będzie dobrze. Musi jednak zacząć normalnie jeść, to nasza gwiazdeczka, ona już jest domowa nie chce do kojca sama idzie do domku. Powinna więcej chodzić po mieszkaniu ale to z czasem na razie odpoczywa, ja jestem zachwycona poprawą.
Za zastrzyki zapłaciłam 80 zł starczy nam ich na kilka dni i to koniec serii, zobaczymy co zaleci wet dalej. Asia nie smutkaj widzimy się niebawem, Pukolinski już nie może się doczekać, Dzinka też się pewnie ucieszy. Czekam tu na was z całą 13 psiaków wczoraj jeden pojechał do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']to dobrze, należy sie kobiecie "złota jesień":lol::lol::lol:[/QUOTE]

Marysiu, tobie coraz częściej rymy się składają :multi:

"...........kobiecie
............złota jesień"

Pokombinuj, szkoda zmarnować ;)

Dżinuś, trzymaj się, kobitko. Warto :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Juz nie mogę się doczekać odwiedzin:loveu:Lenko bedziesz blizej nas-siewierz nie tak daleko wiec nie smuc się my zabrzanie bedziemy cie wspierac psychicznie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ciesze się,że Dżinka choć trochę lepiej-musi być jeszcze lepiej!I najwazniejsze Dżinusiu-jedz i nie wymyslaj:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...